#مهسا_امینی

قسمت اول Raised by Wolves، جدیدترین اثر ریدلی اسکات را به صورت رایگان تماشا کنید

نخستین قسمت حدودا یک ساعت زمان دارد

قسمت اول Raised by Wolves

سرویس HBO Max و شرکت وارنرمدیا دایرکت، قسمت اول سریال Raised by Wolves را به صورت کاملا رایگان در فضای مجازی منتشر کردند.

با افزایش محبوبیت سرویس‌های استریم فعال در حوزه‌ی فیلم و سریال، بسیاری از شرکت‌ها تصمیم گرفتند برای عقب نماندن از قافله سرویس مخصوص به خود را راه‌اندازی کنند. از همین رو، طی سال‌های گذشته تعداد این نوع سرویس‌ها افزایش قابل‌توجهی داشته است. HBO Max که یکی از جدیدترین سرویس‌های استریم به شمار می‌رود، فعالیت خود را از اواخر ماه مه سال جاری میلادی آغاز کرد. با وجود اینکه مدت زیادی از راه‌اندازی‌اش نمی‌گذرد، آثار اورجینال بسیاری را در دسترس مشترکان خود قرار داده که برای مثال می‌توان به Raised by Wolves اشاره کرد.

با گذشت تنها شش روز از انتشار سه قسمت ابتدایی، سرویس HBO Max و شرکت وارنرمدیا دایرکت، قسمت اول Raised by Wolves را به صورت کاملا رایگان در یوتیوب به اشتراک گذاشتند. این قسمت در حدود یک ساعت زمان داشته و برای تماشایش می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. داستان در آینده جریان دارد. سیاره‌ی زمین به واسطه‌ی جنگی عظیم از میان رفته و انسان‌ها به سیاره‌ی کپلر-۲۲بی (یکی از سیاره‌های فراخورشیدی که احتمال زیست‌پذیر بودنش وجود دارد) مهاجرت کرده‌اند. وظیفه‌ی بزرگ کردن کودکان در آنجا به دو ربات انسان‌نما سپرده شده که به نام‌های پدر و مادر شناخته می‌شوند. کودکان باید به گونه‌ای تربیت شوند که یک کلونی متحد را تشکیل دهند اما وجود دیدگاه‌های مختلف در میان آن‌ها چالش‌های خطرناکی را به وجود می‌آورد.

ریدلی اسکات که با ساخت آثار علمی تخیلی از جمله Alien و Blade Runner به شهرت بسیار بالایی دست یافت، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی Raised by Wolves محسوب می‌شود. او در ابتدا قصد داشت تنها تهیه‌کننده باشد اما پس از خواندن فیلمنامه‌ها تحت تاثیر قرار گرفت. از همین رو، ترجیح داد با پذیرش چنین وظیفه‌ای، در روند ساخت حضور پررنگ‌تری داشته باشد. اسکات در یکی از مصاحبه‌های خود گفت:

فیلمنامه‌ها شگفت‌انگیز بودند. اول می‌خواستم به واسطه‌ی شرکتم [اسکات فیری پروداکشنز] فقط به عنوان تهیه‌کننده در پروژه حضور داشته باشم اما فیلمنامه‌های سه قسمت ابتدایی هوش از سرم بردند. بعد از خواندن آن‌ها، دوست نداشتم فرصت کار روی سریال را از دست بدهم. می‌خواستم در انتخاب بازیگران و دیگر موارد این چنینی نقش داشته باشم.

تراویس فیمل (Travis Fimmell) که با ایفای نقش در سریال Vikings به شهرت رسید، یکی از بازیگران اصلی Raised by Wolves است. قسمت‌های جدید این سریال هر هفته پنجشنبه پخش می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا