احتمال ارائه FIFA 22 در سرویس Xbox Game Pass از نخستین روز عرضه

اخباری تازه نوید همکاری بیش از پیش EA و Microsoft را می‌دهند

احتمال ارائه FIFA 22 در سرویس Xbox Game Pass از نخستین روز عرضه نیما خدارحمی ۰ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
Xbox Game Pass and Electronic Arts

اخبار ضد و نقیضی درباره برنامه‌های آینده EA با شرکت Microsoft به گوش می‌رسد که بسیاری گمان دارند می‌تواند راهی بسیار روشن و البته پرسود برای هر دو شرکت باشد. باید دید این برنامه‌ها تا چه میزان قابل اجرا بوده و چه نتایجی دربر خواهند داشت.

اینگونه به نظر می‌رسد که بازی MLB The Show 21 تنها بازی ورزشی بزرگی نیست که طی سال جاری از نخستین روز عرضه در اختیار کاربران سرویس Xbox Game Pass قرار می‌گیرد. آقای نیک بیکر (Nick Baker) ملقب به Shpeshal Ed طی رشته توییت‌های این نکته را گوش‌زد کرد که اگر سرویس Xbox Game Pass قادر به ارائه بازی FIFA 22 و همچنین Madden 22 به کاربران خود در روز انتشار این بازی‌ها باشد، به موفقیتی خیره کننده دست پیدا کرده و جای پای خود را بیش از پیش تثبیت می‌کند.

درحال حاضر سرویس Xbox Game Pass بسیار محبوب بوده، ولی هنوز نمی‌توان آن را جز اهداف اصلی کاربران و مقصد اصلی بسیاری از آن‌ها دانست و با توجه به این مسئله، تیم اکس باکس نیازمند تلاشی بیشتر به منظور موفقیت روزافزون طی مدت زمان طولانی‌ست. بسیاری معتقدند که برای این منظور، سرویس Xbox Game Pass باید بزرگترین بازی‌های هرسال که بدون شک شامل بازی‌های بسیار محبوب سبک ورزشی می‌شوند را از نخستین روز انتشار در اختیار کاربران قرار دهد.

در همین حین، لازم به ذکر است که این سخنان از زبان آقای بیکر شنیده شده و به عبارت دیگر حدس و گمان بوده و حداقل تابدین لحظه رنگ و بوی واقعیت را به خود نگرفته‌اند. در ادامه باید گفت که هنوز هیچگونه اعلام رسمی یا اشاره‌ای مستقیم از طرف تیم EA یا Microsoft مبنی بر ارائه این بازی‌ها در نخستین روز عرضه برروی سرویس Xbox Game Pass وجود ندارد، با این حال آقای بیکر شخصی‌ست که بسیاری از طرفداران ایکس باکس حسابی جداگانه برروی سخنان او باز می‌کنند.

متاسفانه آقای بیکر از قطعی یا حدس و گمان بودن این خبر سخنی برای ما نیاورده و انتظار می‌رود در آینده‌ای نه چندان دور اطلاعات بیشتری در این رابطه در اختیار ما قرار گیرد و البته همانطور که همیشه شاهد بوده‌ایم، دنیای بازی‌های رایانه‌ای مملو از شایعات بوده و تا زمان تایید کامل اخبار نباید به هیچ منبعی اعتماد کرد و از این رو نیز ما هنوز نمی‌دانیم که این خبر اشاره‌ای مستقیم یا تنها اشاره‌ای کلی به بازی‌های سرویس Xbox Game Pass بوده است. از سوی دیگر بسیاری این احتمال را درنظر گرفته‌اند که این بازی‌ها مختص حالت Ultimate سرویس Xbox Game Pass بوده که هرماه هزینه‌ای جداگانه برای شما در بر خواهد داشت.

شما این همکاری بین EA و Microsoft را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ آیا ارائه بازی‌هایی دوست داشتنی مانند FIFA 22 و Madden 22 در سرویس Xbox Game Pass شما را برای خرید این سرویس ترغیب می‌کند یا ترجیح می‌دهید از دیگر پلتفرم‌ها استفاده کرده و به سراغ کنسول‌های اکس باکس و این سرویس نروید؟ همگی مطلع هستیم که Microsoft تلاش و هزینه زیادی را صرف این سرویس کرده و آینده روشنی را نیز برای آن پیشبینی کرده است. شما آینده این سرویس را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ منتظر نظرات شما درباره بازی‌های پیش رو و آینده کلی این سرویس هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا