#مهسا_امینی

بازی FIFA 21 روی فروشگاه استیم منتشر خواهد شد

به نظر می‌رسد تاریخ انتشار بازی نیز مشخص شده است

بازی FIFA 21 روی فروشگاه استیم منتشر خواهد شد امیر سلیمی ۰ ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی
FIFA 21 روی فروشگاه استیم steam

شرکت الکترونیک آرتز، دیشب و طی رویداد EA Play Live 2020  ضمن نمایش نسخه نسل بعدی بازی FIFA 21 از انتشار این عنوان روی فروشگاه استیم خبر داد.

به دنبال سیاست‌های تازه EA برای انتشار بازی‌های خود روی Steam، این شرکت بازی FIFA 21 را روی فروشگاه محبوب شرکت ولو منتشر خواهد کرد. از همین رو، صفحه اختصاصی محصول در دسترس قرار گرفته است که از انتشار بازی در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۹۹ (مصادف با ۳ اکتبر ۲۰۲۰) خبر می‌دهد.

علاوه بر این، برای کسانی که فیفا 21 را پیش خرید خواهند کرد، پاداش های ویژه ای شامل سه پک طلایی برای حالت محبوب Ultimate Team در نظر گرفته شده است. در کنار این مورد، دو نسخه ویژه و گران‌تر Champions Edition و Ultimate Edition نیز برای خرید دردسترس طرفداران قرار دارند.

لازم به ذکر است، الکترونیک آرتز طی این رویداد تایید کرد که خریداران قادر خواهند بود تا پیش از عرضه FIFA 22 به صورت رایگان نسخه پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس بازی را دریافت کنند. همچنین میزان پیشرفت بازیکنان در بخش‌های آلتیمیت تیم (Ultimate Team) و حالت ولتا (Volta) به نسخه نسل بعدی منتقل می‌شود.

در آخر، بازی FIFA 21، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ‌سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا