تیزر فصل هفتم Fear the Walking Dead روی ویکتور استرند تمرکز دارد

قسمت جدید به‌زودی از راه می‌رسد

شبکه آمریکایی AMC ساعاتی قبل تیزر فصل هفتم Fear the Walking Dead را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده که ۳۰ ثانیه زمان دارد.

با گذشت مدتی از آغاز پخش The Walking Dead، شبکه AMC تصمیم گرفت همزمان با ساخت ادامه سریال اصلی بخشی از تمرکز خود را روی تولید اولین اسپین آف قرار دهد. این اثر Fear the Walking Dead نام داشته و بر اساس کمیک بوکی به همین نام ساخته شده است. داستان در ابتدا روی خانواده کلارک تمرکز دارد که در پی شیوع ویروس مرگبار خانه خود را ترک کرده و یک سفر خطرناک را برای یافتن پناهگاهی امن آغاز می‌کنند. مادر خانواده در فصل‌های نخستین پروتاگونیست است اما این شرایط با معرفی و اضافه شدن شخصیت‌های جدید تغییر کرده و حالا اتفاقات حول دیگران می‌چرخد.

علی‌رغم تلاش‌های شخصیت‌های اصلی، تئودور مادوکس ملقب به تدی در انتهای فصل ششم موفق می‌شود کلاهک‌های هسته‌ای را در تگزاس منفجر کند. با رخ دادن این اتفاق، واکرها دیگر تنها تهدید نبوده و انسان‌ها حالا باید به واسطه تجهیزاتی خاص در معرض هوای آزاد قرار بگیرند، در غیر این صورت جانشان را از دست می‌دهند؛ زیرا میزان تششعات بسیار بالا است. در ضمن، شخصیت‌های اصلی در انتهای فصل پیشین از یکدیگر جدا شده و تجدید دیدارشان تنها بخش کوچکی از قسمت‌های پیش رو را تشکیل می‌دهد.

AMC ساعاتی قبل تیزر فصل هفتم Fear the Walking Dead را در فضای مجازی منتشر کرد. این ویدیو دقیقا ۳۰ ثانیه زمان داشته و ویکتور استرند را در حالی نشان می‌دهد که در سقف یک ساختمان مرتفع مستقر شده است. بدین ترتیب، می‌تواند بدون نیاز به تجهیزات در معرض هوای آزاد قرار بگیرد. ساختمان مزبور همچنین توسط زامبی‌ها محاصره شده است. در نتیجه، اگر فردی بخواهد به سراغ ویکتور بیاید، در وهله نخست باید مقابل موجودات خونخوار ایستاده و آن‌ها را از پا دربیاورد. در ضمن، این ویدیو دیگر شخصیت‌های فصل هفتم را هم نشان می‌دهد.

با توجه به اطلاعات موجود از فصل هفتم Fear the Walking Dead و ویدیوهایی که در دسترس قرار گرفته، ویکتور استرند خسته شده و نمی‌خواهد بیشتر از این به دستورات مورگان جونز گوش دهد. ویکتور، مورگان را مقصر شرایط موجود دانسته و معتقد است او در رسیدن به خواسته خود، یعنی یافتن بازماندگان و بازسازی جهان شکست خورده است. به همین دلیل، ترجیح می‌دهد خودش دست به کار شده و اقدامات لازم را انجام دهد. در ضمن، مورگان در مکالمه خود با ویکتور هشدار می‌دهد اگر هدفی غیر از بازسازی جهان را دنبال کند یا به افرادی که برایش مهم هستند آسیبی برساند، قطعا برای تلافی به سراغش خواهد آمد.

کولمن دومینگو (Colman Domingo) بازیگر نقش ویکتور استرند بوده و چندی پیش مصاحبه‌ای را با پادکست Hero Nation محصول وب سایت Deadline انجام داد. او در بخشی از صحبت‌های خود به پیچیدگی‌های ویکتور اشاره کرد و تاکید داشت این شخصیت لایق دریافت یک اثر اختصاصی است؛ اثری که او را بیشتر مورد کندوکاش قرار دهد. طبق صحبت‌های دومینگو، ویکتور فردی مرموز بوده و قابلیت‌های خود را به صورت ناگهانی به نمایش می‌گذارد. او همچنین ویکتور را به «جیمز باند آخرالزمان زامبی» تشبیه کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا