تیزر فصل هفتم Fear the Walking Dead منتشر شد؛ تلاش برای بقا پس از انفجار هسته‌ای

این ویدیو تنها ۲۰ ثانیه زمان دارد

تیزر فصل هفتم Fear the Walking Dead

کارن دیوید بازیگر و خواننده کانادایی-بریتانیایی ساعاتی قبل تیزر فصل هفتم Fear the Walking Dead را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشت.

سریال The Walking Dead هرگز به مخاطبان خود نشان نداد ویروس مرگبار چگونه و چطور شیوع یافته و تمام جهان را به نابودی کشاند. به منظور پاسخ به سوالات مخاطبان پیرامون این موضوع، یک اسپین آف تحت عنوان Fear the Walking Dead ساخته شد که نخستین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی روی آنتن رفت. محصول AMC در ابتدا با استقبال روبرو شد، به طوری که ۱۰ میلیون نفر پای تماشای قسمت اول نشستند. مطابق انتظار، اسپین آف واکینگ دد نتوانست انتظارات را برآورده کند و مخاطبان به تدریج از آن فاصله گرفتند. افت بینندگان به قدری زیاد بوده که قسمت پایانی فصل ششم تنها توسط ۱ میلیون و ۵۰ هزار نفر تماشا شد.

فصل ششم Fear the Walking Dead با اتفاقی ناگوار به انتها رسید. تد، رایلی و داکوتا خود را به زیردریایی پنسیلوانیا رسانده و علی‌رغم تلاش‌های مورگان و استرند موفق شدند یکی از موشک‌های هسته‌ای را شلیک کنند؛ موشکی که ۱۰ کلاهک با خود حمل می‌کند. موشک به تگزاس برخورد کرد و خرابی زیادی را به بار آورد. انفجار هسته‌ای نه تنها مناطق متعدد را غیرقابل‌سکونت کرده، بلکه به پدیدار شدن انواع جدیدی از زامبی‌ها منجر شده است.

کارن دیوید (Karen David) یک بازیگر و خواننده کانادایی-بریتانیایی بوده و نقش گریس موکرجی را در اسپین آف واکینگ دید ایفا می‌کند. او اخیرا تیزر جدیدی را در صفحه توییتر خود به اشتراک گذاشته که ۲۰ ثانیه زمان داشته و تگزاس را پس از برخورد موشک هسته‌ای به تصویر می‌کشد. در همین حین، صدای فردی از یک بلندگو شنیده می‌شود که به مردم توصیه می‌کند برای بقا پس از انفجار هسته‌ای به زیرزمین یا وسط یک ساختمان بزرگ رفته و آنجا پناه بگیرند. ویدیو همچنین شخصیت‌هایی را نشان می‌دهد که لباس مخصوص به تن کرده و بیرون از پناهگاه هستند.

وقتی که یک انفجار هسته‌ای رخ می‌دهد، توده عظیمی از آتش و دود به وجود آمده و بادی با سرعت بسیار زیاد شروع به وزیدن می‌کند. ذرات رادیواکتیو روی مواد قرار گرفته و همراه آن در محیط اطراف پراکنده می‌شوند. ذراتی هم که وزن بسیار پایینی دارند، به اتمسفر انتقال پیدا می‌کنند. بدین ترتیب، شخصیت‌های اصلی داستان با چالش‌های فراوانی برای بقا مواجه هستند. در ادامه می‌توانید تیزر فصل هفتم Fear the Walking Dead را مشاهده کنید:

کولمن دومینگو (Colman Domingo) یکی از اصلی‌ترین بازیگران Fear the Walking Dead بوده و نقش استرند را ایفا می‌کند. او اخیرا مصاحبه‌ای را با Deadline انجام داده و در بخشی از آن گفته شخصیت او از پتانسیل کافی برای پرداخته شدن در یک سریال اختصاصی را دارد. دومینگو حتی ایده‌اش را با دست‌اندرکاران فرنچایز واکینگ دد به اشتراک گذاشته است:

راستش را بخوای، فکر می‌کنم پتانسیلش را دارد.

نمی‌دانیم سریال Fear the Walking Dead چقدر دیگر ادامه دارد. ممکن است فصل‌های هشتم، نهم و دهم، یازدهم و دوازدهم هم ساخته شوند اما مطمئن هستم ویکتور به قدری جذاب است که شایستگی پرداخته شدن در یک اثر اختصاصی را دارد.

در انتها، لازم به ذکر است فصل هفتم از تاریخ ۲۵ مهر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ اکتبر) روی آنتن AMC خواهد رفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا