اولین تصویر از زامبی‌های جدید فصل هفتم Fear the Walking Dead منتشر شد؛ ترسناک و عجیب

تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست

اولین تصویر فصل هفتم Fear the Walking Dead

شبکه AMC در جریان لایو استریمی که چندی پیش در اکانت توییچ TWDUniverse برگزار شد، اولین تصویر فصل هفتم Fear the Walking Dead را به اشتراک گذاشت.

در پی محبوبیت سریال The Walking Dead، شبکه AMC تصمیم گرفت اسپین‌آفش را در دستور کار قرار دهد تا به واسطه آن، نحوه شیوع ویروس مرگبار و تبدیل شدن بخش عمده جمعیت انسان‌ها به زامبی‌ها را به تصویر بکشد. این اسپین‌آف Fear the Walking Dead نام داشته و نخستین بار در آگوست سال ۲۰۱۵ روی آنتن رفت. اگرچه سریال مورد نظر نتوانست موفقیت‌های اثر اصلی را تکرار کند، تاکنون شش فصل از آن ساخته شده و فصل هفتم هم در دست ساخت قرار دارد تا آماده پخش شود.

تدی، رایلی و داکوتا در انتهای فصل ششم Fear the Walking Dead خود را به زیردریایی یواس‌اس پنسیلوانیا رسانده و اقدامات لازم را برای شلیک موشک‌های هسته‌ای انجام می‌دهند. در همین حین مورگان و استرند وارد اتاق کنترل شده و جلویشان را می‌گیرند. با این حال، یکی از موشک‌ها شلیک می‌شود؛ موشکی که ۱۰ کلاهک جنگی را در خود جای داده و به سمت تگزاس در حال حرکت است. در انتهای فصل، موشک به مناطق مشخص شده برخورد و همه چیز را با خاک یکسان کرد. با توجه به اطلاعات موجود، انفجار هسته‌ای نه تنها زمین را غیرقابل‌سکونت می‌کند، بلکه باعث به وجود آمدن انواع جدیدی از زامبی‌ها می‌شود. مشابه این اتفاق قبلا در سریال اصلی رخ داده بود.

اکانت توییچ TWDUniverse چندی پیش یک لایو استریم برگزار کرد و در جریان آن، اولین تصویر فصل هفتم Fear the Walking Dead به نمایش گذاشته شد. این تصویر یک زامبی ترسناک و عجیب را نشان می‌دهد که نتیجه انفجار هسته‌ای در تگزاس است. ایان گلدبرگ (Ian Goldberg) یکی از خالقان سریال به شمار می‌رود. او که در لایو استریم حاضر بود، فاش کرد برای به تصویر کشیدن انواع جدید زامبی‌ها از ترکیب گریم و جلوه‌های کامپیوتری استفاده شده است. گریم، نتیجه تلاش‌های گرگ نیکوترو (Greg Nicotero) و جلوه‌های کامپیوتری هم نتیجه تلاش‌های تیم KNB EFX Group هستند. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

AMC در مارس سال جاری میلادی اعلام کرد مشغول ساخت یک اسپین‌آف بر اساس Fear the Walking Dead است. این سریال Dead In The Water نام داشته و به صورت دیجیتالی در دسترس قرار خواهد گرفت. همان‌طور که اشاره شد، بخشی از سریال در یک زیردریایی رخ می‌دهد. در زمان رخ دادن اتفاقات سریال، زیردریایی به یک هزارتو شباهت داشته که هر گوشه آن یک زامبی قرار دارد. شبکه آمریکایی وعده داده بود سرگذشت خدمه زیردریایی را در قالب اسپین‌آف به تصویر بکشد.

ایان گلدبرگ در جریان لایو استریم اخیری که در اکانت توییچ TWDUniverse پخش شد، تاکید کرد روند ساخت Dead In The Water ادامه دارد. این سریال پس از Flight 462 ،Passage و The Althea Tapes چهارمین اسپین‌آف Fear the Walking Dead محسوب می‌شود که به صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد.

فصل هفتم Fear the Walking Dead در ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی روی آنتن خواهد آمد. تاریخ دقیق فعلا مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا