برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تریلر جدید فیلم Fast X در کنار اتمام، نیم نگاهی به کل فرنچایز دارد

پایان راه دام و خانواده‌اش نزدیک است!

تریلر جدید فیلم Fast X در کنار اتمام، نیم نگاهی به کل فرنچایز دارد ۲ ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما (زیرنویس فارسی) کپی لینک

تریلر جدید فیلم Fast X نگاهی به رابطه لتی و دام در کل فرنچایز دارد و پایانی احساسی را به رخ می‌کشد. این فیلم که به‌عنوان قسمت ماقبل آخر در مجموعه اکشن Fast and Furious اعلام شده، داستان دام (Dom) با بازی وین دیزل (Vin Diesel) را دنبال می‌کند که از گروه و خانواده‌اش در مقابل دانته (Dante) با بازی جیسون موموآ (Jason Momoa) محافظت می‌کند. دانته، پسر هرنان ریس (Hernan Reyes) در قسمت پنجم فرنچایز بود که به دنبال انتقام از دام و گروهش به خاطر مرگ پدر خود است. 

در این قسمت، اکثر شخصیت‌ها و بازیگران قدیمی سری بازمی‌گردند، همچنین شاهد اولین حضور جیسون موموآ و بری لارسون (Brie Larson) به عنوان تس (Tess) دختر Mr. Nobody و جدیدترین همکار گروه دام است. با نزدیک شدن به تاریخ اکران این فیلم، تیزر جدیدی منتشر شده که در کنار نیم نگاهی به کل فرنچایز، پایان احساسی این فیلم را هم به طرفداران نشان می‌دهد. این تریلر با عنوان «جاده باز»، فیلم‌های گذشته و Fast X را در هم می‌آمیزد. تمرکز عمدتاً روی رابطه دام و لتی (Letty) در طول فرنچایز است.

همانطور که در یک فرنچایز کاملاً درباره خانواده انتظار می‌رفت، تریلر جدید فیلم Fast X نشان می‌دهد که چگونه موضوع اصلی در پایان آن نقشی بزرگ خواهد داشت. از زمان اکران اولین قسمت این فرنچایز در سال ۲۰۰۱ با عنوان The Fast and the Furious، فیلمی در مورد رانندگان غیرقانونی لس آنجلس بوده و یکی از بزرگ‌ترین عناصر پیش برنده این سری، رابطه لتی و دام بوده است. در طول ماموریت‌ها و در برابر شانس‌های غیر محتمل، دام و گروهش هر دشمنی را در مسیر خود شکست داده‌اند. با این حال، این مسئله می‌تواند تغییر کند زیرا آنها با خطرناک‌ترین دشمن خود یعنی دانته روبرو می‌شوند.

 همانطور که در تریلر جدید Fast X نشان داده شده است، دانته مصمم است انتقام خود را از Dom با هدف قرار دادن خانواده‌اش، به ویژه با ربودن پسر ۸ ساله‌اش برایان، بگیرد. تلاش دانته برای انتقام، شخصیت های اصلی را در سراسر جهان از لس آنجلس گرفته تا رم، برزیل، لندن، پرتغال و قطب جنوب پراکنده خواهد کرد. این فیلم امکان دارد که پایانی سخت را برای خانواده دام با مرگ یکی از اعضای اصلی را رقم بزند و فرنچایز پایانی نفس‌گیر داشته باشد. هر آنچه که Fast X در چنته داشته باشد، پایه و اساس آخرین قسمت فرنچایز را ایجاد می‌کند که قرار است در سال ۲۰۲۵ منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments