جزئیات زیادی از گیم پلی و داستان فارکرای 7 لو رفت

یوبیسافت مونترال آن را توسعه می‌دهد

داستان فارکرای 7

یکی از افشاگران صنعت گیم که با نام Tom Henderson شناخته می‌شود، جزئیات زیادی را از گیم پلی و داستان فارکرای 7 لو داده است.

ششمین نسخه اصلی سری بازی‌های فارکرای در سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شد و بخاطر عدم وجود نوآوری و ضعف‌هایی در داستان بازخوردهای متنقاضی را از سوی کارشناسان و کاربران دریافت کرد. اگرچه برخی از ناشران میزان فروش بازی‌های خود را بصورت تقریبی اعلام می‌کنند، یوبیسافت تا به این لحظه هیچ گونه اطلاعاتی را از میزان فروش Far Cry 6 به اشتراک نگذاشته است. ناشر فرانسوی تنها در یکی از کنفرانس‌های مالی خود اعلام کرد سری فارکرای در سال مالی ۲۰۲۲ عملکرد بسیار خوبی داشت.

تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از افشاگران صنعت ویدیو گیم به شمار می‌آید. او چندی پیش مدعی شده بود نسخه‌های جدید سری بازی‌های فارکرای در دست ساخت است. اولین نسخه، یک تجربه داستان محور و تکنفره بوده که در میان اعضای تیم توسعه با نام Project Blackbird شناخته می‌شود. دومین نسخه هم یک تجربه چندنفره است که فعلاً Project Maverick نام دارد.

تام هندرسون اخیراً اطلاعات زیادی را از گیم پلی و داستان فارکرای 7 فاش کرده است. اعضای خانواده شخصیت اصلی توسط یک گروه به نام فرزندان حقیقت (Sons of Truth) گروگان گرفته شده و او باید آن‌ها را نجات دهد. هندرسون تاکید دارد داستان ساختاری غیرخطی داشته و کاربر آزاد است ترتیب نجات دادن اعضای خانواده پروتاگونیست را خودش تعیین کند. او همچنین گفت تصمیماتی که کاربر در طول بازی اتخاذ می‌کند، روی روند داستان تاثیر داشته و حتی می‌تواند به مرگ برخی از اعضای خانواده منجر شود.

اطلاعاتی که از فارکرای 7 لو رفته به همین موارد خلاصه نمی‌شود. کاربر در داخل بازی محدودیت زمانی داشته و باید طی ۷۲ ساعت اعضای خانواده‌اش را از دست اعضای گروه فرزندان حقیقت نجات دهد. تام هندرسون گفت ۷۲ ساعت داخل بازی معادل ۲۴ ساعت در زمان واقعی است. این افشاگر مشهور و قابل اعتماد تاکید کرد بازی در دست توسعه بوده و برخی موارد ممکن است بمرور زمان تغییر کنند. در ضمن، محصول جدید یوبیسافت مکانیک بازجویی را در خود جای داده است.

دشمنانی که مورد بازجویی قرار می‌گیرند ممکن است حقیقت را بگویند، دروغ سر هم کنند یا هیچ حرفی نزده و ساکت بمانند. حتی برخی از آن‌ها تلاش می‌کنند تا خودشان را از دست پروتاگونیست رها کرده و فرار کنند. در ضمن، وظیفه ساخت بازی فارکرای 7 به شعبه مونترال یوبیسافت سپرده شده که پیش از این نسخه‌های دوم، سوم، چهارم و پنجم را ساخته بود. این استودیو همچنین اینبار به سراغ انجین گرافیکی اسنودراپ (Snowdrop) رفته که از آن برای تولید بازی‌های رو به انتشاری مانند Avatar: Frontiers of Pandora و Star Wars Outlaws استفاده می‌شود.

نسخه هفتم سری بازی‌های فارکرای طبق ادعای تام هندرسون در پاییز ۲۰۲۵ میلادی عرضه خواهد شد.

4.6 10 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا