#مهسا_امینی

بسته الحاقی جدید بازی Far Cry 6 در راه است؟

منتظر انتشار نسخه Game of the Year باشید

بسته الحاقی جدید بازی Far Cry 6

شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت یوبیسافت به‌زودی از بسته الحاقی جدید و نسخه ویژه سال بازی Far Cry 6 پرده برمی‌دارد.

طبق روال همیشگی یوبیسافت، بعد از انتشار فار کرای ۶، پشتیبانی تیم سازنده از بازی به پایان نرسید و به مرور محتوای جدیدی به این عنوان شوتر اول شخص اضافه شدند. در همین راستا که چیزی در حدود یک سال از عرضه بازی می‌گذرد، به نظر می‌رسد که این روند همچنان ادامه داشته و این بار فرانسوی‌ها به دنبال انتشار نسخه ویژه سال یا همان Game of the Year هستند؛ نسخه‌ای که شامل تمام سیزن پس‌ها و بسته‌های الحاقی خواهد بود.

به بیان دقیق‌تر، چندی پیش کاربری به نام ALumia_Italia در توییتر که اغلب پایگاه داده فروشگاه ایکس باکس و ویندوز را به دقت بررسی می‌کند، خاطرنشان کرد که فایل‌هایی از نسخه ویژه سال فار کرای ۶ در فروشگاه‌های مزبور مشاهده کرده و این نسخه احتمالا در اولین سالگرد انتشار بازی در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بر اساس ادعای این منبع آگاه، نسخه مزبور شامل تمامی بسته‌های الحاقی، سیزن پس و پک آلتیمیت می‌شود که حتی خریداران نسخه‌های استاندارد و دیجیتال دیلاکس نیز می‌توانند بازی خود را به نسخه سال ارتقا دهند. ماجرا صرفا به این یک مورد خلاصه نشده و طبق اطلاعات لو رفته، ظاهرا به‌زودی بسته الحاقی جدیدی با نام Lost Between Worlds نیز برای بازی معرفی و منتشر خواهد شد. نکته مهم این است که نسخه ویژه سال بازی، شامل این اکسپنشن جدید و معرفی نشده نیز می‌شود.

دقت داشته باشید که شرکت یوبیسافت تا به این لحظه واکنشی از خود در قبال ادعاهای فوق نشان نداده و هیچ کدام یک از منابع رسمی نیز صحت این گفته‌ها را تایید و یا تکذیب نکرده است. بدین ترتیب، هنوز نمی‌توان با قاطعیت درباره عرضه بسته الحاقی جدید Far Cry 6 و نسخه ویژه سال بازی اظهار نظر کرد و طبق معمول، باید منتظر انتشار خبرهای موثق از سوی تیم سازنده یا شرکت ناشر بمانیم.

لازم به ذکر است که این عنوان در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین کامپیوتر در دسترس قرار دارد. در صورتی که اطلاعات چندانی از داستان و گیم‌پلی بازی ندارید، پیشنهاد می‌کنم که نقد و بررسی بازی Far Cry 6 را مطالعه کنید. این بازی در رسانه سرگرمی توانست نمره ۷.۵ از ۱۰ را به خود اختصاص دهد که خلاصه و جمع‌بندی این بررسی به شرح زیر است:

شما در بازی باید با به‌دست گرفتن کنترل دنی روخاس، برای به نتیجه رساندن انقلاب یارا همگام مردم این کشور شوید؛ هر قدر که اهداف این انقلاب قابل احترام است و اتمسفر بازی شما را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، اما اصرار یوبی‌سافت به استفاده از فرمول موفقیت نسخه‌های قبلی فارکرای، باعث شده تا این بازی، به شکل چشمگیری طعم و بوی تکرار به خود بگیرد و ایده‌های خلاقانه‌ی آن، چندان به چشم نیاید.

در خلال این گفته‌ها، بهتر است اشاره کنم که بر اساس بنر تبلیغاتی ایکس باکس گیم پس که مدتی پیش در فضای مجازی پخش شد، به نظر می‌رسد شرکت یوبیسافت با همکاری مایکروسافت بازی فار کرای ۶ را به‌زودی در این سرویس اشتراکی عرضه می‌کند. البته، این گزارش هنوز توسط منابع رسمی تایید و یا تکذیب نشده و نمی‌توان با قاطعیت در این خصوص اظهار نظر کرد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با انتشار نسخه سال و بسته الحاقی جدید بازی Far Cry 6 چیست؟ شما چه انتظارهایی از محتوای جدید این عنوان شوتر اول شخص دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا