آیا دیگو در فارکرای 6، کودکی‌های واس است؟ یوبی‌سافت پاسخ می‌‌دهد

پاسخ به یک ابهام بزرگ، بعد از چند ماه!

دیگو در فارکرای 6 واس

بالاخره بعد از چند ماه ابهام، اکانت رسمی یوبی‌سافت در توییتر به این سوال مهم پاسخ داد: آیا دیگو همان دوران نوجوانی واس است؟

اگر به خاطر داشته باشید چند ماه با سر و صداهای فراوانی شرکت فرانسوی یوبی‌سافت رسما از بازی Far Cry 6 رونمایی کرد؛ اثری که قرار است با هنرنمایی جانکارلو اسپوزیتو در نقش آنتاگونیست، ماجرای یک انقلاب در یکی از مناطق آمریکای جنوبی را روایت کند.

نمایش‌های اولیه از بازی فارکرای 6 توجه و تحسین بسیاری را توانست به خود جلب کند اما چیزی که بیشتر از هر مورد دیگری سر و صدا به پا کرد، حضور یک پسر نوجوان به نام دیگو، به عنوان فرزند یا احتمالا فرزند خوانده‌ی آنتون کاسیلو، همان شخصیت منفی بازی بود.

به زعم بسیاری دیگو، نوجوانی واس مونته‌نگرو است. اگر به خاطر داشته باشید، واس شخصیت منفی بازی Far Cry 3 بود که از نظر خیلی‌ها، بهترین آنتاگونیست تاریخ فرنچایز فارکرای به شمار می‌رود. او با مشخصه‌های اخلاقی و رفتاری منحصر به فردی که داشت، همواره یکی از محبوب‌ترین کاراکترهای تاریخ بازی‌های ویدیویی بوده است.

از همین رو حضور واس، تحت هر نامی، خواسته‌ی خیلی از علاقه‌مندان به بازی‌های فارکرای است و چنین چیزی می‌توانست یکی از جالب توجه‌ترین نقاط بازی فارکرای 6 باشد.

این شایعات از شباهت‌های ظاهری دیگو و واس شروع شد؛ به خصوص شکستگی ابرو اما روز گذشته، اکانت رسمی یوبی‌سافت در توییتر، بالاخره به این سوال پاسخ داد:

دیگو، همان واس است!

منبع رسمی تایید می‌کند: چنین چیزی اشتباه است.

با این حال پرونده‌ی ارتباط شخصیت دیگو با واس مونته‌نگرو برای همیشه بسته خواهد ماند؛ با این حال، هیچ بعید نیست که شاهد ارتباط داستانی میان بازی‌های فارکرای 6 و فارکرای 3 باشیم؛ اگر به خاطر داشته باشید، یکی از شخصیت‌های بازی Far Cry 3 که به جیسون برودی اسلحه می‌فروخت، در کایرات بازی Far Cry 4 نیز ظاهر شد. از همین رو خیلی‌ها امیدوارند تا بالاخره بازی‌های فارکرای به یکدیگر به لحاظ داستانی، مرتبط شوند.

بازی Far Cry 6 قرار بود در بهمن ماه امسال برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس | اس، رایانه‌های شخصی و گوگل استادیا منتشر شود اما چند هفته‌ی پیش، یوبی‌سافت به دلیل همه‌گیری ویروس کووید-۱۹ اعلام کرد تاریخ انتشار فارکرای 6 همچنان نامشخص است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا