تاریخ انتشار بسته الحاقی Collapse: Joseph Seed برای بازی Far Cry 6 مشخص شد

پس از واس و پاگان مین، نوبت جوزف سید است

تاریخ انتشار بسته الحاقی Collapse بازی Far Cry 6

شخصیت منفی داستان بودن چه حسی دارد؟ یوبیسافت این اجازه را به شما می‌دهد تا در سومین بسته الحاقی بازی Far Cry 6 که به زودی منتشر می‌شود، خود را در نقش جوزف سید ببینید و دنیای خود را از چشمان شخصیت منفی بازی Far Cry 5 تجربه کنید.

یوبیسافت بالاخره از تاریخ انتشار بسته الحاقی Collapse: Joseph Seed برای بازی Far Cry 6 رونمایی کرد و ما باید منتظر انتشار آن در روز ۸ فوریه، برابر با ۱۹ بهمن ماه باشیم. همانطور که در ابتدای مطلب مطالعه کردید، این بسته الحاقی شما را در نقش جوزف سید قرار داده و شما را به ماجراجویی تازه در منطقه هوپ ایالت مونتانا می‌فرستد. شما در این بسته الحاقی به جنگ با خود یا بهتر است بگوییم اهریمن درونی خود و سایر اعضای خانواده که آن‌ها نیز از جمله شخصیت‌های منفی بازی Far Cry 5 بودند می‌روید.

این بسته الحاقی شباهت بسیاری با دو بسته الحاقی پیشین که دو شخصیت منفی پاگان مین و واس مونتنگرو را به بازی Far Cry 6 آوردند داشته و گیم پلی کلی آن از همان رویه پیروی می‌کند و به گونه‌ای با یک بازی سبک روگ‌لایک روبه‌رو هستیم. تکمیل چالش‌ها و مراحل آن می‌توانند برای به دست آوردن امتیاز درون بازی و ارتقا سطح سلاح‌ها، سلامت و مهارت‌های جوزف سید استفاده شوند که تکمیل این ماجراجویی را آسان‌تر می‌کند.

شما بسته الحاقی Collapse را می‌توانید از ابتدا تا انتها به صورت Co-Op تجربه کنید. این بسته الحاقی از سیستم Buddy Pass بهره برده و شما می‌توانید دوستان خود که بازی Far Cry 6 را در اختیار دارند دعوت کرده و این ماجراجویی را با یکدیگر به پایان برسانید و این در حالی‌ست که اگر دوست شما Season Pass در اختیار نداشته باشد نیز می‌تواند به تجربه این بسته الحاقی به لطف سیستم Buddy Pass بپردازد.

بسته الحاقی Collapse برای کسانی که سیزن پس بازی Far Cry 6 را خریداری کرده‌اند رایگان بوده، با این حال شما می‌توانید این بسته الحاقی را به طور جداگانه با قیمت ۱۵ دلار برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/سری اس، گوگل استادیا و رایانه‌های شخصی خریداری کنید. آیا شما دو بسته الحاقی پیشین بازی Far Cry 6 را تجربه کرده‌اید؟ آن‌ها را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا