1%
  • 10/10

روند ساخت Fantastic Four با یک مانع دیگر مواجه شد

همچنان خبری از معرفی بازیگران اصلی نیست

روند ساخت Fantastic Four با یک مانع دیگر مواجه شد ۰ ۰۸ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
روند ساخت Fantastic Four 

در صورتی که ادعای منابع غیررسمی حقیقت داشته باشد، می‌توان گفت روند ساخت Fantastic Four با چالشی دیگر مواجه شده است.

مارول و والت دیزنی (Walt Disney) ظاهراً قصد داشتند ریبوت مجموعه فیلم‌های چهار شگفت انگیز را طی ماه‌های آتی جلوی دوربین برده و صحنه‌های مورد نیاز را ضبط کنند. برنامه ریزی‌ها بنا به دلایلی دچار تغییر شده و فاز فیلمبرداری تا سه ماهه سوم سال جاری میلادی (بین جولای و سپتامبر) عقب افتاده است. آن زمان هیچ اشاره‌ای به دلیل تغییر در برنامه ریزی‌ها نشده بود اما حالا مشخص شده است.

دنیل ریچمن (Daniel Ritchman) و rDCULeaks که بعنوان افشاگر شناخته می‌شوند، اطلاعاتی را از روند ساخت Fantastic Four به اشتراک گذاشته‌اند. طبق گفته آن‌ها، مارول از کیفیت فیلمنامه رضایت کافی را نداشته و به همین دلیل مایکل وبر (Michael Weber) و اسکات نوستدتر (Scott Neustadter) را استخدام کرده تا تغییرات «زیادی» را در آن اعمال کنند. نسخه قبلی فیلمنامه را جاش فریدمن (Josh Friedman) نوشته بود.

دنیل ریچمن مدعی شده بازنویسی فیلمنامه ریبوت چهار شگفت انگیز طی حدوداً یک ماه انجام می‌گیرد؛ ادعایی که به هیچ وجه دور از ذهن نیست. چون با توجه به پیشرفتی که پروژه داشته، بعید بنظر می‌رسد مارول بخواهد تمام فیلمنامه را بازنویسی کرده و احتمالاً به تغییرات جزئی بسنده می‌کند.

چهار بازیگر اصلی فیلم Fantastic Four موضوعی داغ در میان کاربران فضای مجازی طی ماه‌های گذشته بوده است. به گفته منابع غیررسمی، بازیگران اصلی مشخص شده و بزودی معرفی می‌شوند. همچنین به عقیده برخی منابع پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، ونسا کربی (Vanessa Kirby)، جوزف کویین (Joseph Quinn) و ابن ماس بچراک (Ebon Moss-Bachrach) بترتیب نقش‌های رید ریچاردز، سو استورم، جانی استورم و بر گریم را ایفا می‌کنند.

فیلم چهار شگفت انگیز طی ماه‌های آتی جلوی دوبین می‌آید تا برای اکران از تاریخ ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۴ (مصادف با ۲ مه ۲۰۲۵ میلادی) آماده باشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments