تماشا کنید: آخرین تریلر فیلم Fantastic Beasts 3 منتشر شد

و گذشته با تو زمزمه می‌کند!

آخرین تریلر فیلم Fantastic Beasts 3 منتشر شده و از دامبلدور (Dumbledore) جوان می‌گوید. فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore سومین نسخه از فرنچایز محبوب جانواران شگفت انگیز ـ Fantastic Beasts است که در آن به شرح جوانی و زندگی شخصیت محبوب آلبوس دامبلدور (Albus Dumbledore) می‌پردازد. این فرنچایز در حقیقت اسپین‌آف فرنچایز بزرگ هری پاتر است داستان جادوگرانی را روایت می‌کند که پیش اغز هری و دوستان او در این جهان زندگی می‌کردند.

تریلر نهایی فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

آخرین تریلر منتشر شده از این اثر توسط کمپانی برادران وارنر، صحنه حماسی ماجرای فیلم را برجسته می‌کند، صحنه‌ای که در آن گروهی از جادوگران مبارزه با نیروی تاریک را می‌بینیم که از مقصدی به مقصد دیگر سفر کرده و تلاش می‌کنند تا گلرت گریندل والد با بازی مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) را از تبدیل شدن به یک تهدید بزرگ متوقف کنند. 

متاسفانه تریلر نهایی فیلم صحنه‌های زیادی از فیلم جدید را ارائه نمی‌دهد، با این حال در این تریلر می‌بینم که چگونه گریندل والد جادوگر تاریکی دست به اعمال شومی می‌زند و باعث شکل‌گیری وقایع داستان فیلم می‌شود. 

همچنین در این تریلر صحنه‌ای به تصویر کشیده شده است که نشان دهنده چیزی است که مطمئناً یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های داستانی فیلم Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore خواهد بود. رابطه شخصیت اصلی این فیلم با گریندل والد. همانطور که پاترهدها به خوبی می‌دانند، این دو جادوگر قدرتمند یک رابطه عاشقانه با هم داشتند و در این اثر به خوبی با جزییات این ارتباط آشنا می‌شویم، و داستان فیلم زمانی اوج می‌گیرد که این دو در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرد. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا