برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازگشت Mortal Kombat 1 در یک ویدیو جذاب!

مرور خاطرات شیرین

بازگشت Mortal Kombat 1 در یک ویدیو جذاب! ۰ ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک

یکی از طرفداران خوش‌ذوق مورتال کامبت به تازگی در صفحه توییتر خود یک ویدیو پست کرده که بازگشت Mortal Kombat 1 را با به روزترین ظاهر شخصیت‌های این بازی درهم آمیخته است.

اولین قسمت بازی مورتال کامبت نزدیک به سی سال پیش برای پلتفرم‌های آرکید، ویندوز و سگا منتشر شد. در آن زمان فهرست شخصیت‌های قابل بازی مورتال کامبت تنها شامل هفت مبارز بود. این لیست شامل هفت شخصیت اصلی جانی کیج (Johnny Cage)، کینو (kano)، ساب زیرو (Sub-Zero)، سونیا (Sonya)، رایدن (Raiden)، لیو کانگ (Liu Kang) و اسکورپیون (Scorpion) می‌شد. در طی سال‌هایی که از انتشار اولین قسمت گذشت تمامی این شخصیت‌ها بارها و بارها بازسازی شدند و شکل و مهارت‌های جدیدی پیدا کردند. به علاوه این شخصیت‌های اصلی لیست شخصیت‌ها بروزتر شد و در آخرین نسخه از بازی به تقریبا سی و هفت شخصیت قابل بازی ارتقا یافت.

درحالی که طرفداران فرنچایز محبوب مورتال کمبت بی‌صبرانه منتظر خبری از ساخت و انتشار قسمت جدید یعنی MK 12 بودند یکی از طرفداران با استعداد، با حساب توییتر DaIslandBoyz که تمام محتوای آن مربوط به فرنچایز مورتال کامبت است، با خلاقیت و مهارت‌های خود قسمت اول و یازدهم مورتال کامبت را در هم آمیخت و ویدیویی ده ثانیه‌ای ارائه کرد که در آن قدیمی‌ترین فهرست با جدیدترین شکل هفت شخصیت‌ اصلی در یک قاب بودند. تا چند روز پس از انتشار این ویدیو آنقدر باز توییت و محبوب شد که اد بون (Ed Boon)، یکی از افرادی که در ساخت و توسعه مورتال کامبت نقش عمده‌ای دارد، آن را دید و آنقدر ذوق زده شد که او هم این ویدیو را پست کرد و نوشت: قدیم و جدید یکدیگر را ملاقات می‌کنند!

بازگشت Mortal Kombat 1 هرچند کوتاه اما برای بسیاری مرور خاطرات شیرین گذشته بود و شاید هم منبع الهامی برای سازندگان این بازی شده باشد و ما در قسمت جدید شاهد حضور برخی عناصر نوستالژیک باشیم!

نظر شما درمورد این ویدیو چیست؟ آیا مورتال کامبت 1 را بازی کرده بودید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments