#مهسا_امینی

بازی Fallout 76 به‌زودی به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

کاربران هر دو پلتفرم PC و Xbox One می‌توانند این بازی را دریافت کنند

بازی Fallout 76 بزودی به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

با اعلام شرکت مایکروسافت، مشترکین سرویس Xbox Game Pass به‌زودی می‌توانند بازی Fallout 76 را روی ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی خودشان تجربه کنند.

بازی Fallout 76 که آخرین بازی عرضه شده از مجموعه‌ی پرطرفدار Fallout محسوب می‌شود، در سال ۲۰۱۸ به صورت رسمی برای پلتفرم‌های پلی‌‎استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و در همان زمان انتشار با بازخوردهای منفی و تندی از سوی گیمرها و منتقدین همراه شد اما بعد از گذشت مدتی و با انتشار یک سری به‌روزرسانی‌ها، Fallout 76 تبدیل به یک بازی نقش آفرینی پسا آخرالزمانی نسبتا محبوب تبدیل شد.

بر اساس اعلام شرکت مایکروسافت (Microsoft)، مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) روی هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌‎های شخصی، به‌زودی می‌توانند این عنوان را به صورت رایگان دریافت و به تجربه‌ی آن بپردازند. این بازی همراه با Cross Code در تاریخ ۹ جولای (۱۹ تیرماه) در دسترس مشترکین سرویس ایکس‌باکس گیم پس قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که بازی Cross Code منحصرا در اختیار مشترکین کنسول ایکس‌باکس وان قرار دارد و کاربران ویندوز ‍10 نمی‌توانند از طریق گیم پس به تجربه‌ی این بازی بپردازند.

روز گذشته هم، دو بازی جدید به سرویس ایکس‌باکس گیم پس اضافه شد که یکی از آنها برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت و دیگری برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفتند. بازی Out of the Park Basketball که یک بازی در سبک استراتژی و ورزشی محسوب می‌شود همین الان برای کاربران رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین، بازی مبارزه‌ای Soulcalibur 6 را هم دارندگان ایکس‌باکس وان می‌توانند همین الان از طریق سرویس ایکس‌باکس گیم پس به صورت رایگان دریافت و تجربه کنند.

ایکس‌باکس گیم پس، یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های حال حاضر صنعت بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود. مشترکین گیم پس می‌توانند با پرداخت مبلغ ماهیانه‌ی ۱۰ دلار، به مجموعه‌ی عظیمی از بازی‌های جدید و قدیمی به صورت رایگان دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، شما با داشتن اشتراک این سرویس می‌توانند از یک سری تخفیف‌های ویژه هم بهره‌مند شوید. Xbox Game Pass در دسترس کاربران ایکس‌باکس وان و رایانه‌های ویندوزی قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا