#مهسا_امینی

بازی رایگان Fall Guys: Ultimate Knockout به همراه مرحله‌ای جدید در دسترس قرار گرفت

از امروز همه به بازی فال گایز دسترسی خواهند داشت!

یکی از سرگرم کننده‌ترین بازی‌های آنلاین سال‌های اخیر امروز بالاخره رایگان شد و در کنار این اتفاق بزرگ، ما محتوا‌های بسیار جدیدی دریافت کردیم و مهم‌ترین آن‌ها مرحله جدید بازی رایگان Fall Guys: Ultimate Knockout است که باید گفت بسیار سرگرم کننده به نظر می‌رسد!

آینده روشن و پرباری برای بازی Fall Guys: Ultimate Knockout استودیو مدیاتونیک انتظار می‌رود. این بازی در کنار انتشار برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس‌های نسل هشتم و نسل نهم، به طور کامل از امروز رایگان شد. آن‌ها همچنین قصد دارند به نحوی از نو به فصل اول بازی باز گردند تا کاربران پلتفرم‌هایی که به تازگی وارد این بازی شده‌اند نیز نگاهی به فصل‌های پیشین داشته باشند. در کنار تمام این برنامه‌های جذاب، مدیاتونیک یک مرحله جدید به بازی خود افزوده است که شما می‌توانید این مرحله را در تریلر منتشر شده تماشا کنید.

در کنار انتشار بازی Fall Guys: Ultimate Knockout برای همه پلتفرم‌ها، این بازی حالا از قابلیت کراس پلتفرم و همچنین قابلیت کراس پراگرشن (Cross-Progression = قابلیت انتقال اطلاعات ثبت شده در بازی بین پلتفرم‌های متفاوت)، البته با استفاده از حساب اپیک گیمز بهره مند شده است.

البته باید به این نکته اشاره داشت که بازی Fall Guys: Ultimate Knockout به زودی از شبکه استیم حذف خواهد شد، با این حال تمامی به روزرسانی‌ها و ویژگی‌های جدید، در اختیار کاربرانی که این بازی را پیش از حذف شدن از شبکه استیم خریداری کرده باشند منتشر خواهند شد. علاوه بر آن، کاربران این بازی در پلی استیشن و رایانه‌های شخصی، یک پک با نام Legacy Pack، شامل سه لباس، یک Nameplate، یک Nickname و سیزن پس فصل اول را به طور رایگان دریافت خواهند کرد.

سیزن پس فصل اول شامل ۱۰۰ مرحله خواهد بود. تکمیل سیزن پس، سیزن پس فصل دوم را به طور رایگان در اختیار شما قرار خواهد داد، البته مانند روند همیشگی سیزن پس‌ها، ما شاهد چند سطح رایگان در سیزن پس خواهیم بود که بدون دریافت سیزن پس نیز می‌توانید آن‌ها را بازگشایی کنید.

اما نظر شما درباره سیاست‌های جدید و البته مرحله جدید بازی رایگان Fall Guys: Ultimate Knockout چیست؟ فکر می‌کنید این بازی از نو تعداد بالایی از کاربران را شاهد خواهد بود؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا