۲ مبارز جدید برای بازی Tekken 7 معرفی شدند

مشخص شدن قهرمان Tekken World Tour Finals 2019

۲ مبارز جدید برای Tekken 7

در مسابقات نهایی بازی Tekken 7 که با نام Tekken World Tour Finals شناخته می‌شود، ۲ مبارز جدید با نام‌های Fahkumram و Ganryu برای این بازی معرفی شدند.

طبق رسم همیشگی کمپانی باندای نامکو، مسابقات نهایی بازی Tekken معمولا در آخرین ماه از سال برگزار می‌شود. امسال هم مسابقات Tekken World Tour Finals به خوبی پیش رفت و به پایان رسید. در جریان مسابقات، این کمپانی بسته‌ی الحاقی جدیدی برای عنوان Tekken 7 معرفی کرد که شامل ۲ مبارز جدید برای این بازی می‌شود.

Fahkumram و Ganryu نام مبارزین جدید این بازی خواهد بود که در جریان مسابقات برای هر کدام تریلر مخصوصی پخش شد. Fahkumram یک فرد زندانی است که برای آزادی خانواده‌ی خود پا به میدان گذاشته. از نکات جالب این فرد می‌توان به معنی نام او که «غرش آسمان» یا «رعد و برق» است، اشاره کنیم؛ همچنین طرفداران این مبارز را به یکی از کاراکتر‌های بازی Street Fighter به نام Sagat شباهت دادند. Ganryu نامی آشنا برای طرفداران سری Takken است، او از قسمت اول این سری حضور داشت و در این بسته الحاقی به این عنوان اضافه خواهد شد.

همانطور که می‌دانید، هر کاراکتری در Tekken 7 بر اساس سبک مبارزه‌ی منحصر به‌فرد خودش طراحی شده؛ Fahkumram که کاراکتر جدید این سری است، از هنر رزمی موی‌تای که برای کشور تایلند است، استفاده می‌کند.

معرفی دو شخصیت جدید بخشی از فصل سوم Tekken 7 بوده که از ماه آگوست شروع شد. پیش از این دو، مبارزان دیگری به نام Leroy Smith و Zafina به این بازی اضافه شده بودند.

همچنین در کنار معرفی این دو مبارز جدید، بازیکن کشور ژاپن به نام «یوتا تک» ملقب به Chikurin توانست با غلبه بر حریف کره‌‌ای خود با نام UlsanGoDing قهرمان سال ۲۰۱۹ مسابقات فینالی Tekken 7 شود. جایزه‌ی کلی این مسابقات ۲۵۰ هزار دلار بود و Chikurin توانست با کسب مقام اول بیشترین میزان پول که ۵۰ هزار دلار می‌شود را از آن خود کند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا