اخبار خوب و بد از توسعه بازی مورد انتظار Fable 4

روند توسعه بازی Fable 4 کند، ولی عالی است!

اخبار توسعه بازی Fable 4

استودیو Playground Games هنوز به دنبال جذب نیروهای تازه نفس برای بازی Fable 4‌ است. شاید زمان زیادی تا انتشار این بازی باقی مانده باشد، ولی به نظر با عنوانی کامل روبه‌رو خواهیم شد.

استودیو Playground Games مدت زمان زیادی‌ست که از ارائه اطلاعات جدید درباره بازی Fable 4 سر باز می‌زند و البته دلیلی محکمی برای این مسئله بیان نمی‌کند و به همین دلیل ما گمان داریم که این بازی در اولین مراحل توسعه بوده و در حقیقت اطلاعاتی برای انتشار وجود ندارد! استودیو Playground Games حتی بازه زمانی برای انتشار این بازی معرفی نکرده و فعالان دنیای بازی سازی باور دارند که این عنوان به هیچ عنوان پیش از سال ۲۰۲۳ منتشر نخواهد شد. ما در زمان معرفی اولیه بازی هیچ تریلر یا اطلاعاتی دریافت نکردیم و دلیل این اتفاقات می‌تواند تغییرات رخ داده در نحوه ساخت و توسعه بازی باشد.

اگر اخبار مربوط به این بازی را دنبال کرده باشید، اطلاع دارید که استودیو توسعه دهنده از سال ۲۰۲۰ در حال جذب نیرو برای توسعه این بازی‌ست و طی آخرین آگهی‌های استخدامی، آن‌ها به دنبال نویسنده بودند و چنین چیزی باعث می‌شود که ما فکر کنیم حتی ایده اولیه داستان بازی نیز تکمیل نشده است. آگهی‌های منتشر شده توسط Playground Games اطلاعات چندانی درباره گیم‌پلی بازی در اختیار ما قرار نمی‌دهند، با این حال ما توانستیم نیم نگاهی به آن داشته باشیم. به نظر می‌رسد که طرفداران باید زمان زیادی منتظر بمانند، البته ناگفته نماند که در ادامه اخبار خوشایندی برای آن‌ها نیز داریم.

همانطور که اشاره شد، تیم Playground Games مدت زمانی طولانی‌ست که در حال جذب نیرو بوده و در این مدت اشخاص بزرگی به تیم توسعه دهنده این عنوان اضافه شده‌اند. طی ماه آگوست سال ۲۰۲۱، طراح ارشد گیم‌پلی بازی Cyberpunk 2077 به این تیم اضافه شد و پیش از آن و طی دسامبر ۲۰۲۰، شخص ارشد داستان سرایی بازی Control که طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده بود عضوی از تیم توسعه دهنده بازی Fable شد. استودیو توسعه دهنده بازی Fable 4 در کنار جذب این نیروهای قدرتمند، بسیاری نیروهای کم تجربه‌تر، تازه کار و پر انرژی را نیز جذب کرده و جذب نیرو توسط آن‌ها هنوز ادامه دارد.

واقعیت این است که طرفداران باید به تیم توسعه دهنده بازی Fable 4 یعنی Playground Games اعتماد کنند و از آنجایی که این استودیو تنها برای توسعه سری بازی محبوب Forza Horizon شناخته شده است، بسیاری شک دارند که آن‌ها بتوانند نتیجه‌ای در خور نام Fable از این استودیو دریافت کنند. در سوی دیگر باید توجه کرد که آن‌ها قصد ندارند وظیفه ساخت بازی Fable 4 را به توسعه دهندگان بازی Forza Horizon واگذار کنند و در حقیقت به دنبال جمع آوری تیمی جدید، مختص توسعه بازی Fable 4 هستند. از همین رو، آن‌ها با اطلاع از تجربه کم خود و تلاش برای جمع آوری تیم با تجربه، طرفداران را دلگرم کرده‌اند و باعث شده ما به نتیجه توسعه بازی Fable 4 خوش بین باشیم.

ما از آگهی‌های استخدام بسیار زیاد استودیو Playground Games برداشتی دیگر نیز داریم. صبور باشید! بدون شک اگر زمان انتشار بازی Fable 4 نزدیک بود، این استودیو نیازمند استخدام نیروهای تازه نبود، ولی حقیقت این است که فاصله زیادی با نهایی شدن این بازی داریم. بدون شک پروژه‌های زیادی از بازی Fable 4 باقی مانده است، پس فقط باید منتظر نشست و به استودیو Playground Games برای توسعه یک بازی کامل زمان داد.

شکی نیست که ما طرفداران از اخبار و سخنان رسمی تیم توسعه دهنده این بازی خوشحال می‌شویم، اما به نظر آگهی‌های استخدام تنها چیزهایی هستند که در حال حاضر در اختیار داریم. این نکته را نباید نادیده گرفت که ممکن است شاهد عرضه تریلر گیم‌پلی بازی Fable 4 در سال ۲۰۲۲ باشیم، ولی هیچ نشانه‌ای از انتشار این بازی طی سال ۲۰۲۲ وجود ندارد و از همین رو نمی‌توانیم اطمینان دهیم که چه زمانی تیم توسعه دهنده درباره آن صحبت خواهد کرد. آگهی‌های استخدام مربوط به این بازی، این امید را به ما می‌دهند که تیم Playground Games تمام نیروی خود را صرف این بازی کرده و در تلاش هستند تا عنوانی کامل و در خور نام Fable و ایکس باکس در اختیار ما بگذارند. نظر شما چیست؟ آینده استودیو Playground Games در سبکی به غیر از ماشین سواری و آینده بازی Fable را چگونه می‌بینید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا