برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

شخصیت متیو مک‌کانهی در Exodus حضور پررنگی در طول بازی دارد

از ابتدای داستان تا بخش پایان‌بندی حضور دارد

شخصیت متیو مک‌کانهی در Exodus حضور پررنگی در طول بازی دارد ۰ ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
متیو مک‌کانهی در Exodus

متیو مک‌کانهی در Exodus به گفته توسعه دهندگان این بازی شخصیت مهمی را از ابتدای داستان تا انتهای آن ایفای نقش می‌کند.

هنگامی که بازی Exodus برای اولین باری در مراسم گیم آواردز معرفی شد، رونمایی از بازی روی استیج توسط متیو مک‌کانهی (Matthew McConaughey) بازیگر مطرح هالیوود صورت گرفت. در آن زمان، به این موضوع اشاره شده بود که مک‌کانهی یک شخصیت قابل توجهی را درون این بازی ایفای نقش می‌کند اما از آن زمان تاکنون، جزئیاتی در خصوص آن ارائه نشده بود.

در جریان یک جلسه پرسش و پاسخ، استودیو آرکتایپ (Archetype Entertainment) جزئیات جدیدی در خصوص نقش متیو مک‌کانهی در Exodus به اشتراک گذاشت. چد رابرتسون (Chad Robertson) تهیه‌کننده اجرایی و یکی از موسسین استودیو آرکتایپ درباره این موضوع اظهار داشت که شیوه‌ای که از مک‌کانهی در بازی استفاده شده باعث غافل‌گیری بسیاری از مخاطبین به شکلی مهیج خواهد شد.

“به نظر من، جالب‌ترین موضوع به تعداد تئوری‌هایی مربوط می‌شود که در رابطه نقش متیو در بازی ما شکل گرفته است. در نهایت باید اینطور بگویم که شیوه استفاده از متیو در این بازی، سبب غافل‌گیر شدن بسیاری از مخاطبین به شکلی هیجان‌انگیز خواهد شد.”

جیمز اوهلن (James Ohlen) مدیر نوآوری اجرایی و دیگر موسس استودیو نیز در این جلسه پرسش و پاسخ به این موضوع اشاره داشت که “نقش متیو در بازی به یک شخصیت بسیار مهم ارتباط دارد. کاراکتری که متیو بازی می‌‌کند حضور بزرگی در طول بازی داشته، به شکلی که از ابتدای داستان تا انتهای آن و حتی در بخش پایان‌بندی حضور دارد. ایشان تاکنون کار فوق‌العاده‌ای انجام داده و ما خوشحالیم که ایشان را در تیم خود داریم. هم‌چنین یک چرخش داستانی نیز در رابطه با کاراکتر متیو وجود دارد. زیرا شما می‌دانید که ما تا چه اندازه عاشق چرخش‌های داستانی هستیم.”

عنوان مذکور برای پلتفرم‌های پلی‌ استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و هم‌چنین کامپیوترهای شخصی در حال ساخت قرار داشته و در حال حاضر زمان عرضه مشخصی ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments