انتشار بازی Evil Dead: The Game با تاخیر مواجه شده است

قابلیت تکنفره معرفی شد

انتشار بازی Evil Dead: The Game با تاخیر مواجه شده است سورنا رضایی ۰ ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی
انتشار بازی Evil Dead: The Game

سیبر اینتراکتیو و باس تیم گیمز به واسطه یک بیانیه مشترک در شبکه اجتماعی توییتر اعلام کرده‌اند انتشار بازی Evil Dead: The Game به تعویق افتاده است.

وقتی یک آی‌پی در صنعت فیلم یا سریال موفق عمل می‌کند، سازندگانش با شرکت‌های مختلف وارد همکاری می‌شوند تا محصول خود را به دیگر مدیوم‌ها برده و بدین طریق، سود بیشتری کسب کنند. این موضوع برای فرنچایز Evil Dead هم صدق می‌کند. پس از اینکه قسمت اول مجموعه توانست عملکرد بسیار خوبی را به ثبت برساند، نخستین بازی ویدیویی‌اش ساخته شد. این روند طی دهه‌های گذشته ادامه یافته و شاهد آمدن محصولات مختلفی تحت عنوان Evil Dead بوده‌ایم اما هیچ کدام اثر شاخصی نبوده‌اند. با این حال، بازی جدید فرنچایز در دست ساخت قرار دارد. البته این بار خبری از انتشار برای سیستم‌های تلفن همراه یا واقعیت مجازی نیست.

سیبر اینتراکتیو (Saber Interactive) و باس تیم گیمز (Boss Team Games) به واسطه یک بیانیه مشترک در شبکه اجتماعی توییتر از تاخیر در انتشار بازی Evil Dead: The Game خبر داده‌اند. عنوان مزبور قرار بود در تاریخ نامشخصی از سال جاری میلادی به بازارهای جهانی بیاید اما علاقه‌مندان حالا باید تا فوریه سال آینده (مصادف با ۱۲ بهمن الی ۹ اسفند سال ۱۴۰۰) منتظر بمانند. طبق توضیحاتی که از سوی سازندگان ارائه شده، به دو دلیل چنین تصمیمی اتخاذ شده است.

دلیل اول، اضافه شدن گزینه تکنفره به بازی است. تیم توسعه اخیرا تصمیم گرفته چنین قابلیتی را در محصول خود قرار دهد و به همین دلیل به زمان اضافه برای تکمیل و رفع مشکلات نیاز دارند؛ دلیل دوم و پایانی، کسب اطمینان از رفع مشکلات و ارائه یک تجربه کم‌نقص توسط Evil Dead: The Game است. به هر حال، Cyberpunk 2077 نشان داده عرضه یک محصول ناقص می‌تواند ضربات هنگفتی را سازندگان و ناشر وارد کند.

پیش از اینکه سازندگان قابلیت تکنفره را معرفی کنند، Evil Dead: The Game یک بازی چندنفره بوده است. طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بودند، دوربینی سوم شخص برای آن در نظر گرفته شده و کاربران باید در قالب یک گروه موجودات شیطانی را کشته و ماموریت را به سرانجام برسانند. کاربران در ابتدای بازی حق انتخاب داشته و می‌توانند یکی از شخصیت‌های مشهور Evil Dead مانند اش ویلیامز را به عنوان آواتار خود انتخاب کنند. مطابق انتظار، حرکات و تجهیزات کاراکترها با یکدیگر تفاوت دارد.

به منظور تزریق حس تازگی، قابلیتی در Evil Dead: The Game گنجانده شده که به واسطه آن می‌توان کنترل موجودات شیطانی را بدست گرفت و مقابل دیگر کاربران ایستاد. به این مورد باید وجود بیش از ۲۵ سلاح مختلف، لوکیشن‌های آشنا برای طرفداران قدیمی و درخت مهارت را افزود. بازی Evil Dead: The Game برای کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.

جدیدترین فیلم فرنچایز Evil Dead تحت عنوان Evil Dead Rise شناخته شده و هم اکنون در فاز فیلمبرداری قرار دارد. برخلاف آثار پیشین، این اثر مستقیما راهی سرویس استریم HBO Max شده و خبری از اکران گسترده نخواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا