#مهسا_امینی

شخصیت‌های بازی The Last of Us 2 دارای ضربان قلب خواهند بود

یکی از اعضای تیم ناتی داگ در خصوص عملکرد این جدید این مکانیک می‌گوید

شخصیت‌های بازی The Last of Us 2

آنتونی نیومن، کمک کارگردان استودیوی ناتی داگ در مصاحبه‌ای گفت که همه‌ی شخصیت‌های بازی The Last of Us 2 دارای ضربان قلب مشخصی هستند.

Clickerها و Raiderها دشمنان شما در بازی The Last of Us 2 خواهند بود و به گفته‌ی Anthony Newman کمک کارگردان بازی The Last of Us 2، دشمنان شما در بازی دارای ضربان قلب مشخص هستند. با توجه به مکانیک جدیدی که تیم توسعه ناتی داگ در حال توسعه آن است باعث می‌شود که نه تنها شخصیت‌های اصلی مانند Ellie بلکه دشمنان شما هم مثل Clickerها هم از این مکانیک جدید بهره‌مند شوند. آنتونی نیومن در این باره می‌گوید:

با توجه به اینکه تمام بخش‌های بازی پیشرفت چشم گیری داشته. یکی از بخش‌های آن صدای نفس زدن‌های Ellie است، چیزی که به احتمال زیاد متوجه آن نشده‌اید ولی زمانی که Ellie به سرعت می‌دود و سپس می‌ایستد، انگار نفس او بند می‌آید.

انجام دادن هر گونه حرکتی مانند سریع دویدن، شروع مبارزه و یا حتی نزدیک شدن به دشمنان روی ضربان قلب Ellie تاثیر گذاشته و به طبع روی شلیک او نیز اثر خواهد گذاشت. ضربان قلب مانند یک معیار Stamina یا یک مکانیک تنظیم کننده نیست اما با زیاد شدن آن روی روند درگیری شما را در موقعیت‌های پرتنش تاثیر خواهد گذاشت.

آنتونی نیومن در این باره می‌گوید:

اتفاقی که برای Ellie رخ می‌دهد این است نوسان قلب او پایین و بالا می‌شود. این مکانیک باعث می‌شود صدای تنفس‌های Ellie بیشتر شود.

Ellie تنها شخصیت بازی The Last of Us 2 نیست که دارای ضربان قلب باشد. تمام کاراکتر‌های بازی، انسان‌ها گرفته تا دشمنانی مانند Clickerها ضربان قلب خواهند داشت. نیومن می‌گوید مخفی کاری با Clickerها پیچیده‌تر شده به دلیل اینکه می‌توان صدای ایجاد شده از طرف آنها را متوجه شد. حتی انسان‌ها در بازی ویژگی‌هایی مانند عمیق نفس کشیدن را دارند که می‌توان موقعیت آنها را پیدا کرد.

بازی The Last of Us Part II در تاریخ 2 اسفند 1398 (21 فوریه 2020) به صورتی انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا