بسته الحاقی یورو ۲۰۲۰ بازی PES 2020 در تاریخ تعیین شده منتشر خواهد شد

لغو مسابقات در دنیای واقعی، تداخلی در تاریخ انتشار این بسته الحاقی ایجاد نخواهد کرد

بسته الحاقی یورو ۲۰۲۰ بازی PES 2020

با اعلام کونامی، بسته الحاقی یورو ۲۰۲۰ بازی PES 2020 بدون در نظر گرفتن اتفاقات پیرامون این رقابت‌ها در دنیای واقعی، در زمان تعیین شده منتشر خواهد شد.

بدون شک بسیاری از علاقه‌مندان به ورزش فوتبال، منتظر برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۰ هستند اما اخیرا به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در قاره اروپا، به احتمال بسیار زیاد این رقابت‌ها لغو و برگزاری آن به سال آینده موکول خواهد شد. با این حال، شرکت کونامی اعلام کرده که بسته الحاقی یورو ۲۰۲۰ بازی PES 2020 در تاریخ ۳۰ آپریل ۲۰۲۰ (۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) به صورت یک آپدیت منتشر خواهد شد.

با این تفاسیر، حتی اگر رسما مسابقات یورو ۲۰۲۰ به تعویق بیافتد، طرفداران بازی‌های ویدیویی می‌توانند ماه آینده این رقابت‌ها را روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی با به‌روزرسانی رایگان ماه آینده‌ی بازی PES 2020 تجربه کنند.

این آپدیت، شامل اضافه شدن ۵۵ تیم ملی تحت نظر کنفدراسیون یوفا می‌شود. ۲۴ تیم از این تعداد را تیم‌هایی تشکیل می‌دهند که جواز کسب حضور در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ را کسب کرده‌اند. با این آپدیت، گیمرها می‌توانند به تجربه این رقابت‌ها با تمامی لباس‌ها و ترکیب‌های واقعی تیم‌‎ها بپردازند. همچنین، ورزشگاه ومبلی لندن هم که به عنوان میزبان نیمه نهایی و فینال این رقابت‌ها شناخته می‌شود، در این آپدیت به بازی PES 2020 اضافه خواهد شد.

رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ به صورت انحصاری در بازی eFootball PES 2020 حضور خواهد داشت. این موضوع، می‌تواند مثل یک برگ برنده در مقابل رقیب سنتی این مجموعه یعنی فیفا عمل کند. با این حال، بسیاری از شایعات و گزارش‌های منتشر شده نشان می‌دهد که جام ملت‌های اروپای امسال لغو خواهد شد. مطابق گزارش بدست آمده در روز شنبه، کنفدراسیون فیفا به تمامی تیم‌ها پیشنهاد داده که کلیه رقابت‌های ملی در ماه مارس و آپریل لغو شوند.

در تاریخ ۲۶ مارس (۷ فروردین) تا ۳۱ مارس (۱۲ فروردین) مسابقات پلی‌آف یورو ۲۰۲۰ بین ۸ تیم برگزار خواهد شد و تکلیف صعود ۴ تیم دیگر برای حضور در این رقابت‌ها مشخص می‌شود. با این حال، بسیاری از کشورها درخواست تعلیق این مسابقات را به دلیل وضعیت اضطراری شیوع ویروس کرونا و خطراتی که آن‌ها را در سفرهای مختلف تهدید خواهد کرد، داده‌اند. به همین منظور، یوفا روز سه‌شنبه تصمیمات مهمی درباره برگزاری یا عدم برگزاری یورو ۲۰۲۰ اتخاذ خواهد کرد.

باید دید که در نهایت، آینده این مسابقات به چه شکل رقم خواهد خورد و بالاخره شاهد لغو شدن جام ملت‌های اروپای ۲۰۲۰ خواهیم بود یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا