تصویر تبلیغاتی Eternals شخصیت‌های اصلی را در کنار هم نشان می‌دهد

انتظار برای تریلر همچنان ادامه دارد

تصویر تبلیغاتی Eternals

یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر که با نام yeezkie فعالیت دارد، تصویر تبلیغاتی Eternals را به اشتراک گذاشت که شخصیت‌های اصلی را در کنار هم نشان می‌دهد.

استودیوی مارول و شرکت والت دیزنی موشن پیکچرز در جریان San Diego Comic-Con 2019 از اقتباس سینمایی اترنال‌ها رونمایی و اعلام کردند این فیلم اوایل نوامبر سال آینده‌ی میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای خواهد رفت. اگرچه فیلمبرداری Eternals قبل از همه‌گیری ویروس کرونا به اتمام رسیده بود اما شیوع کووید-۱۹ و بسته شدن سینماها، مارول و دیزنی را به تغییر در برنامه‌ریزی‌های خود مجبور کردند. اکران جدیدترین ساخته‌ی کلوئی ژائو (Chloé Zhao) نخست به فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ موکول شد. با ادامه یافتن همه‌گیری و عدم بهبود شرایط سینماها، پخش بیست و ششمین فیلم دنیای سینمایی مارول تا نوامبر عقب افتاد. اگر شرایط مطابق انتظار پیش رفته و اتفاق دیگری رخ ندهد، این اثر حدودا یک سال دیگر قابل‌تماشا خواهد بود.

با تاخیر خوردن اکران، طبیعی است که مارول انتشار آیتم‌های تبلیغاتی را عقب انداخته باشد. در نتیجه، تا به این لحظه هیچ گونه تصویر یا تریلر رسمی‌ای به اشتراک گذاشته نشده و علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی در حال حاضر هیچ درکی نسبت به Eternals ندارند. البته طی ماه‌های گذشته شاهد انتشار تصاویر مختلفی از صحنه‌های فیلمبرداری بوده‌ایم که برخی از آن‌ها از بازیگران و برخی دیگر هم از دکورها تهیه شده بودند. همچنین به لطف عروسکی که بر اساس آنتاگونیست فیلم تولید و در فروشگاه‌ها عرضه شده، می‌دانیم شخصیت منفی داستان با چه ظاهری جلوی دوربین ظاهر می‌شود.

یکی از کاربران شبکه‌ی اجتماعی توییتر که با نام yeezkie فعالیت دارد، تصویر تبلیغاتی Eternals را به اشتراک گذاشت. این عکس از یک مجموعه‌ی استیکر تهیه شده و ابرقهرمانان را نشان می‌دهد که به صورت خطی کنار یکدیگر ایستاده‌اند. از آن‌جایی که افکت سنگینی روی تصویر به کار رفته نمی‌توان درک مناسب و دقیقی از طراحی لباس شخصیت‌های اصلی به دست آورد. با این حال، به واسطه‌ی نحوه‌ی ایستادن، فیزیک و مدل موهایشان می‌توان مشخص کرد هر کدام از آن‌ها چه شخصیتی هستند. ترتیب شخصیت‌ها از چپ به راست بدین صورت است: اسپرایت، کینگو، فاستوس، گیلگمش، سرسی ایکاریس، آجاک، تینا، دروگ و ماکاری. در ضمن، از آن‌جایی که ایکاریس، سرسی و آجاک جلوتر از همه ایستاده‌اند، می‌توان انتظار داشت از بیشترین اهمیت در داستان برخوردار باشند.

Eternals درباره‌ی گروهی از ابرقهرمانان است که در واقع نژادی از موجودات فضایی بوده و بیش از ۷ هزار سال به طور مخفیانه در زمین زندگی کرده‌اند. اتفاقات تلخی که پس از Avengers: Endgame رخ می‌دهد، آن‌ها را از مخفی‌گاه خود بیرون می‌کشاند؛ اتفاقاتی که ظاهرا نتیجه‌ی فعالیت‌های دوینت‌ها بوده‌اند. اگر با دوینت‌ها آشنایی ندارید، باید بگوییم موجوداتی شبیه به انسان هستند که پیش از به وجود آمدن بشر روی سیاره‌ی زمین ساکن بوده و از لحاظ تکنولوژی بسیار پیشرفته هستند.

در انتها، لازم به ذکر است نخستین اقتباس سینمایی اترنال‌ها از تاریخ ۱۴ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱) به سالن‌های سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا