1%
  • 0/10

روند ساخت فیلم Eternals 2 به زودی شروع خواهد شد

داستانی که باید ادامه پیدا کند

روند ساخت فیلم Eternals 2 به زودی شروع خواهد شد ۳ ۰۸ دی ۱۴۰۱ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم Eternals 2

طبق آخرین گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که روند ساخت فیلم Eternals 2 به زودی شروع خواهد شد، در حالی که داستان آن هنوز هم مبهم است.

سال گذشته بود که شاهد پخش یک فیلم سینمایی در دنیای سینمایی مارول، به نام جاودانگان یا همان Eternals بودیم. اترنالز اثری بود که به واسطه آن، سازندگان قصد داشتند تا گونه جاودانه‌ها را در خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول معرفی کنند. با این وجود، مبهم بودن جایگاه این کاراکترها و نوع بیان داستان از یک زاویه دید متفاوت و عجیب، باعث شد تا نه‌تنها طرفداران چندان هم از آن لذت نبرند، بلکه به کلی آن را خارج از جهان مارول و خیلی هم بی‌ربط بدانند!

در واقع فیلم Eternals بین تمامی آثار سینمایی MCU آمار بسیار ضعیفی دارد و از همین جهت نیز، طرفداران بسیاری اصلا منتظر قسمت دوم این اثر نبودند. اما اخیر اطلاعاتی از ارتباط بین داستان فیلم اول و شخصیت ولورین (Wolverine) از مردان ایکس منتشر شده که نشان می‌دهد، حضور اترنال‌ها در خط زمانی دنیای سینمایی مارول، چندان هم بی‌جا و کم کاربرد نبوده است. همچنین به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که نشان می‌دهد روند ساخت دنباله این فیلم با عنوان Eternals 2 به زودی شروع خواهد شد.

روند ساخت فیلم Eternals 2 چطور پیش می‌رود؟

اگر با توجه به اعلام رسمی سازندگان و بازیگران بگوییم، آن‌ها حتی خود هم نمی‌دانند که چه زمان باید برای ایفای نقش‌های خود به دنیای سینمایی مارول بازگردند. اما شخصیت گیلگامش (Gilgamesh) را که یک اترنال بود به خاطر دارید؟ مدیر برنامه‌های بازیگر این شخصیت، طی یک اعلامیه رسمی، لیستی از آثار آینده که مادونگ سئوک (Ma Dong-Seok) در آن‌ها به ایفای نقش خواهد پرداخت را در فضای مجازی منتشر کرده و بین آن‌ها، نام Eternals 2 به چشم می‌خورد!

او اعلام کرده که در حال حاضر، این بازیگر در صحنه فیلمبرداری اثری سینمایی به نام Criminal City 4 کار می‌کند و به زودی وارد فاز بعدی پروژه‌های خود خواهد شد که با فیلم Eternals 2 شروع می‌شود. بدین ترتیب، احتمالا فیلمبرداری و ساخت فیلم Eternals 2 از سال آینده شروع می‌شود و قاعدتا در فاز ششم MCU شاهد پخش آن خواهیم بود.

دنباله Eternals چه معنا و مفهومی برای آینده دنیای سینمایی مارول دارد؟

هنوز هم تاثیراتی که اولین فیلم Eternals روی دنیای سینمایی مارول گذاشته بود به خوبی توسط سازندگان توضیح داده نشده است. ما هنوز ندیده‌ایم که به جز در قسمتی از سریال شی هالک، به کله سلستیال (Celestial) بیرون زده از اقیانوس اشاره مستقیمی شده باشد. یا اینکه وقتی اتفاقات فیلم Eternals در حال رخ دادن بود و کله اریشم (Arishem) رو به جهان ایستاد، دیگر شخصیت‌ها کجا بودند و چرا هیچ واکنشی به آن‌ها نشان داده نشد؟

توضیح همه این سوال‌ها و چندصد سوال دیگر، نیاز به یک فیلم دنباله یا حضور شخصیت‌های اترنالز در سایر آثار دنیای سینمایی مارول خواهد داشت. بدین ترتیب، منطقی است که ببینیم استودیو مارول قصد ساخت فیلم Eternals 2 را دارد و از طرفی، باید ببینیم که با قوانین جدید دنیای MCU و همچنین برادر تانوس (Thanos)، که با نام اروس (Eros) و بازی هری استایلز (Harry Styles) از آن رونمایی شد، چکار خواهند کرد.

در حال حاضر، یک تئوری وجود دارد که درباره فیلم Captain America 4 بیان شده است. طبق این ایده که خود براساس گزارش‌های لو رفته استودیو مارول است، در فیلم بعدی کاپیتان آمریکا، افرادی به سراغ کله سلستیالی که از اقیانوس بیرون زده بود رفته‌اند و یک فلز جدید، به نام آدامانتیوم (Adamantium) را در آن کشف کرده‌اند. این باعث شده تا این افراد، از این فلز مقاوم و تازه غارت کنند و حتی دولت‌ها درگیر آن خواهند شد؛ چیزی که کاپیتان آمریکا را در داستان دخیل خواهد کرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments