برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تاریخ اکران فیلم Escape Room 2 اینبار ۶ ماه جلو افتاد!

تاخیر برعکس در اکران

تاریخ اکران فیلم Escape Room 2 اینبار ۶ ماه جلو افتاد! ۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ اکران فیلم Escape Room 2

تاریخ اکران فیلم Escape Room 2 پس از چندین بار جا به جایی، اینبار به جای تاخیر و به تعویق افتادن، تا ۶ ماه جلو افتاده است. با این حساب به جای سال ۲۰۲۲ می‌توانید تا چند ماه دیگر این اثر سینمایی ترسناک را تماشا کنید!

در سال گذشته پاندمی ویروس کرونا شروع شد و امسال نیز شرایط قرنطینه در بسیاری از کشورهای جهان همچنان ادامه دارد. با این حساب، روند ساخت و ساز در همه چیز کند شده و بسیاری از کارها به تاخیر افتاده‌اند. درست به مانند تاریخ اکران فیلم‌هایی که چندین بار عقب افتاده و مراحل ساخت آن‌ها نیز برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، به زمانی دیگر موکول شده است.

با این حال یکی از فیلم‌هایی که درست پیش از شروع شرایط قرنطینه اولین تاخیر خود را دریافت کرد، اثر ترسناک Escape Room 2 بود. این فیلم که دنباله‌ای بر Escape Room در سال ۲۰۱۹ است، قرار بود تا ابتدا در سال ۲۰۲۰ اکران شود، اما مشکلاتی باعث شدند تا عرضه آن چندین بار عقب افتاده شود. تا حدی که ابتدا برای اوایل ۲۰۲۱، سپس برای اواخر آن و در نهایت پخش آن به سال ۲۰۲۲ موکول شد!

حال جالب است بدانید که طبق اعلام اخیر سازندگان دیگر به جای اینکه فیلم به تاخیر بیوفتد، قرار است تا ۶ ماه زودتر از آخرین تاریخ اعلام شده، اکران شود!

جدیدترین تاریخ اکران فیلم Escape Room 2

دلیل آنکه از لفظ «جدیدترین» استفاده شده این است که ممکن است باز هم شاهد تاخیر یا تغییر زمان اکران فیلم باشیم، زیرا چنان که به نظر می‌رسد، سازندگان قصد داشته‌اند تا بخشی از داستان را عوض کنند، اما در نهایت تصمیم گرفته‌اند تا روال را همانطور که باید و شاید ادامه دهند تا فیلم ۶ ماه زودتر و از تاریخ ۱۷ دی (۷ ژانویه ۲۰۲۲) در دسترس بینندگان قرار بگیرد. در نتیجه می‌توان گفت که هنوز تصمیم نهایی گرفته نشده و باز هم احتمال تاخیر وجود دارد.

فیلم Escape Room اثر ژانر وحشت و مهیج سال ۲۰۱۹ است که در آن ۶ غریبه وارد یک اتاق فرار می‌شوند و در ابتدا فکر می‌کنند که همه چیز ساختگی و مانند بازی است. اما رفته رفته متوجه می‌شوند که گرفتار یک اتاق فرار با عواقب واقعی شده‌اند که اگر راه چاره را پیدا نکنند کشته خواهند شد! سبکی تقریبا مشابه با فیلم‌های اره که در آن افراد باید به گناه‌های خود اعتراف کنند تا راه زنده ماندن را پیدا کنند.

با این حال تنها دو ماه پس از عرضه، تاریخ اکران فیلم Escape Room 2 به عنوان دنباله اثر قبلی اعلام شد که نشان از به وجود آمدن یک فرنچایز بزرگ‌تر با عناوین بیشتر را می‌دهد. اما نکته قابل توجه اینجاست که ساختن یک مجموعه با موضوع یکسان گرفتار شدن چند نفر در یک اتاق و کشته شدن برخی از آن‌ها پس از اثر اول تکرار می‌شود و کارگردان باید تلاش بیشتری را برای زنده نگه داشتن مجموعه و ارائه ایده‌های نو اعمال کند. این در حالی است که آدام رابیتل (Adam Robitel) کارگردان این مجموعه اظهار کرده که فیلم‌های آن‌ها به هیچ وجه مانند سری اره نیست و آن‌ها سعی دارند تا با پیشرفت داستان تفاوت‌های آن را نشان دهند.

تاریخ اکران فیلم Escape Room 2 در حال حاضر برای ۲۵ تیر (۱۶ جولای) در نظر گرفته شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments