هر روز، یک بازی رایگان از فروشگاه Epic Games هدیه بگیرید

کادوی سال نوی میلادی به سبک اپیک گیمز

فروشگاه Epic Games تعداد ۱۲ بازی را رایگان می‌کند

فروشگاه Epic Games قرار است به مناسبت فرا رسیدن سال نو میلادی در ۱۲ روز، ۱۲ بازی را در پلتفرم خود به‌صورت رایگان در دسترس قرار دهد و این اتفاق به زودی آغاز خواهد شد.

شاید یکی از بهترین کار‌هایی که کمپانی Epic Games در قبال فروشگاهش انجام می‌دهد، این است که هر ماه دو عدد بازی را برای کاربرانش در پلتفرم خود به‌صورت رایگان عرضه می‌کند.

هیچ سرنخی در خصوص بازی‌های احتمالی که کمپانی Epic Games قرار است آنها را رایگان کند در دسترس نیست، فقط امیدوار هستیم که بازی‌هایی که در این ۱۲ روز رایگان می‌شود، ارزش بسیار خوبی داشته باشند. شروع رایگان شدن بازی‌ها از تاریخ ۲۸ آذر ۱۳۹۸ (۱۹ دسامبر ۲۰۱۹) آغاز شده و تا آخرین روز سال ۲۰۱۹ میلادی یعنی ۱۰ دی ۱۳۹۸ (۳۱ دسامبر ۲۰۱۹) ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است که تخفیف‌های سال نو میلادی بازی‌ها هم در این بازه زمانی شروع خواهد شد.

هم اکنون بازی‌های The Wolf Among Us و The Escapists در این فروشگاه رایگان شده و دارندگان حساب کاربری می‌توانند این بازی را بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای دانلود کنند. همچنین در حال حاضر بازی Borderlands 3 با ۳۵٪، The Outer Worlds با ۲۵٪ درصد در این فروشگاه با تخفیف همراه است. از دیگر بازی‌هایی که در این فروشگاه تخفیف خورده می‌توان به عناوینی چون Control با ۳۳٪، Metro Exodus با ۵۰٪، Rainbow Six Siege با ۶۰٪ و Division 2 با ۷۵٪ اشاره کرد.

نظر شما کاربران سرگرمی در خصوص ۱۲ بازی فروشگاه Epic Games که قرار است رایگان شوند چیست؟ به نظر شما چه بازی‌هایی در این لیست قرار خواهند گرفت؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا