برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز را هرگز از دست ندهید

ارائه عناوین بزرگ

بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز را هرگز از دست ندهید ۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
بازی رایگان اپیک گیمز

شواهد امر گویای این موضوع است که فروشگاه اپیک گیمز چهار بازی بزرگ با بودجه کلان (AAA) را به کاربرها هدیه می‌دهد.

یکی از روش‌های فروشگاه اپیک گیمز برای جذب کاربر بیشتر و رقابت جدی با شبکه پرخاطب استیم، ارائه بازی‌های رایگان به صورت هفتگی است که هر از چند گاهی در میان این عناوین، بازی‌های ارزشمند و بزرگی نیز به چشم می‌خورند که دریافت و تجربه آن‌ها خالی از لطف نیست.

در حالی که روند عرضه رایگان بازی‌ها همچنان ادامه دارد، اما بهتر است از همین حالا تا یک ماه آینده بیشتر به این فروشگاه سر بزنید؛ چرا که طبق گزارش اخیر یکی از اینسایدرهای قابل اعتماد صنعت بازی‌ها به نام Billbil-Kun، این فروشگاه در نظر دارد هر هفته یک بازی بزرگ با بودجه کلان (AAA) به طور رایگان به گیمرها ارائه دهد.

به گفته این افشاگر، ماه ویژه فروشگاه اپیک گیمز از روز ۱۶ می (۲۷ اردیبهشت ماه) آغاز شده و تا تاریخ ۱۳ ژوئن سال جاری (۲۴ خرداد ماه) ادامه خواهد داشت. در طول هر یک از این چهار هفته، یک بازی بزرگ و پرطرفدار به مخاطب‌ها هدیه داده می‌شود که اولین بازی این برنامه، Dragon Age Inquisition است.

بر این اساس، کاربرهای فروشگاه اپیک گیمز همین حالا می‌توانند بازی دراگون ایج را به صورت رایگان به حساب کاربری خود اضافه کرده و برای همیشه به تجربه آن بپردازند. این پیشنهاد تا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه روز پنج‌شنبه، ۳ خرداد ماه به وقت ایران ادامه دارد و بعد از آن میزبان یک بازی جدید دیگر خواهیم بود. البته، هنوز نامی از سه بازی رایگان بعدی لو نرفته و اپیک گیمز نیز در این باره سکوت اختیار کرده است.

ناگفته نماند، در صورتی که آشنایی چندان زیادی با فروشگاه اپیک گیمز ندارید و در دریافت عناوین رایگان این استور با مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوید، پیشنهاد می‌کنیم مقاله‌ آموزشی راهنمای دریافت بازی رایگان از فروشگاه اپیک گیمز را در رسانه سرگرمی مطالعه کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments