بازی‌های رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز را دریافت کنید

به تجربه‌ی Total War: Warhammer بپردازید

بازی‌های رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز را دریافت کنید حمید توحیدلو ۰ ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی

بر اساس تازه‌ترین بیانیه‌ی کمپانی سرشناس اپیک گیمز، بازی سرگرم‌کننده Total War: Warhammer به همراه City of Brass از همین حالا به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار می‌گیرند.

هفته‌ی پیش اپیک گیمز استور با همکاری شرکت ویزن‌وار بازی پین‌بال Demon’s Tilt را به طور رایگان در فروشگاه خود عرضه کرد. حال که فرصت دریافت این بازی هیجان‌انگیز به پایان رسیده، شرکت اپیک گیمز اثر دیگری را به کاربران خود هدیه می‌دهد. همان‌طور که پیش‌تر گفته شده بود، این بار دو بازی رایگان برای گیمرها در نظر گرفته شده که کاربران به مدت یک هفته فرصت دارند تا بازی‌ها را به حساب کاربری خود اضافه کرده و برای همیشه از تجربه‌ی رایگان آن‌ها لذت ببرند.

بازی رایگان این هفته فروشگاه، Total War: Warhammer نام دارد. این بازی استراتژی که استودیوی کریتیو اسمبلی وظیفه‌ی ساخت آن را برعهده داشته، برای اولین بار در اواخر سال ۲۰۱۶ میلادی توسط شرگت سگا برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی عرضه شد. این عنوان روایت‌گر جنگ‌های قهرمانانی است که قصد رهبری جهان را دارند. همزمان با شروع نبردها، قحطی و گرسنگی گریبان‌گیر مردم شده و شما نه تنها باید در جنگ‌های خونین خود پیروز شوید، بلکه باید شهر خود را نیز به خوبی مدیریت کرده و نظم و نظام آن را حفظ کنید.

بازی رایگان بعدی اپیک گیمز استور به City of Brass معروف است. این بازی روگ لایت در سال ۲۰۱۸ میلادی توسط شرکت آپرکات گیمز در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است. داستان بازی برگرفته از کتاب هزار و یک شب بوده که حول یک دزد می‌چرخد؛ فردی که به سراغ افراد ثروتمند شهر رفته و باید از تله‌ها و دشمنان خود فرار کند. البته، بازی به همین سادگی نیست و در حالی که تله‌های مرگبار زیادی در گوشه و کنار بازی تعبیه شده، یک سری ارواح نیز وجود دارند که در برخی از مراحل برای دزدی و فرار به شما کمک می‌کنند.

گفتنی است که بازی‌های مزبور از همین حالا تا روز پنچ‌شنبه، الی ۱۸ فرروردین ماه سال ۱۴۰۱ (برابر با ۷ آوریل سال جاری میلادی) به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شوند و شما در طول این یک هفته می‌توانید نسبت به دریافت آن‌ها اقدام کنید. دقت داشته باشید که مشابه گذشته، در بازه‌ی زمانی مقرر با دریافت این عناوین برای همیشه می‌توانید از تجربه‌ی آن‌ها روی پلتفرم رایانه‌ی شخصی خود لذت ببرید. ناگفته نماند که ارزش این پیشنهاد برابر با ۸۰ دلار است که بی‌شک دریافت این اثر مفرح خالی از لطف نخواهد بود.

بعد از این که مدت پیشنهاد دریافت رایگان این بازی در فروشگاه اپیک گیمز استور به اتمام برسد، همان‌طور که انتظار می‌رود، بازیکنان میزبان دو اثر جدید و رایگان دیگری خواهند بود. طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، ظاهرا اپیک گیمز بازی The Vanishing of Ethan Carter و Rogue Legacy برای کاربران خود تدارک دیده که قرار است از ۱۸ الی ۲۵ فروردین (برابر با ۷ الی ۱۴ آوریل سال ۲۰۲۲ میلادی) در دسترس تمامی کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار گیرند.

اپیک گیمز استور تاکنون اقدام‌های زیادی را برای جذب کاربران شبکه‌ی استیم و همچنین افزایش محبوبیت خود در میان پی‌سی باز‌ها انجام داده است. یکی از پرهزینه‌ترین اقدام‌ها، ارائه‌ی رایگان بسیاری از بازی‌ها به طور هفتگی است که در راستای تحقق این سیاست، مالک فروشگاه مبالغ هنگفتی هزینه کرده که البته این موضوع تا حد قابل توجه و چشمگیری در افزایش تعداد کاربران شبکه تاثیرگذار بوده است. در صورتی که آشنایی چندانی با فروشگاه اپیک گیمز ندارید و در دریافت عناوین رایگان با مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوید، پیشنهاد می‌کنم که مقاله‌ی آموزشی راهنمای دریافت بازی رایگان از فروشگاه اپیک گیمز را مطالعه کنید.

در پایان این خبر، فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را بعد از دریافت رایگان بازی مهیج Total War: Warhammer و The City of Brass از فروشگاه اپیک گیمز و تجربه‌ی آن، با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا