فروشگاه Epic Games اختیارات بیشتری به توسعه‌دهندگان می‌دهد

توانایی استفاده از هر گونه روش پرداختی درون بازی برای توسعه دهندگان

کنترل در فروشگاه Epic Games

کنترل بیشتری برای توسعه دهندگانی که بازی‌های خود را در فروشگاه Epic Games منتشر می‌کنند، در نظر گرفته شده است. اکنون می‌توانند هر گونه روش پرداختی‌ برای بازی‌های خود استفاده کنند.

فروشگاه Epic Games با وعده‌ی پیشرفت برای بازیسازان و ناشران، ویژگی‌های انحصاری‌ای برای پلتفرم خود در نظر گرفته است. با توجه شواهد موجود به نظر می‌رسد این فروشگاه برای بازیسازان، سود بیشتری نسبت به شبکه‌ی استیم دارد و همین باعث شده که بسیاری از آن‌ها برای انتشار عناوین خود، این پلتفرم را انتخاب کنند.

آخرین تغییری که در سیاست‌های Epic Games انجام شده، این امکان را به توسعه دهندگان می‌دهد که از هر گونه روش پرداخت و خرید درون بازی‌ای که مد نظر دارند، استفاده کنند. پیش از این توسعه دهندگان برای استفاده از پول درون برنامه‌ای عناوین خود تنها می‌توانستند از طریق سیستم‌های تایید شده‌ی خود Epic استفاده کنند. حال این سیاست تغییر کرده و همین باعث ایجاد کنترل بیشتر و بهتر برای ناشران و سازندگانی می‌شود که عناوین خود را در فروشگاه Epic Games عرضه می‌کنند. Tim Sweeney، مدیر عامل Epic Games در این خصوص گفت:

ما از سازندگان در انتخاب بهترین فروشگاه‌ها، روش دریافت پول درون برنامه‌ای، سرویس‌های خدماتی و انجین‌های انتخابی آنها پیشتیبانی می‌کنیم.

حرکت Epic Games به این معنی است که سازندگان و ناشران می‌توانند سود بیشتری از طریق فروش بازی‌های خود به دست بیاورند. فرقی نخواهد کرد که این فروش به روش مایکروترنزاکشن یا خرید بازی از روی فروشگاه باشد. برای مشتریان فروشگاه، سیاست جدید Epic روی آنها تاثیری نخواهد گذاشت و مانند قبل می‌توانند، بازی‌های خود را خریداری کنند.

فروشگاه Epic Games در دسامبر سال ۲۰۱۸ فعالیت خود را را رسما آغاز کرد و توانست به سرعت مخاطبان خود را پیدا کند. از مهم‌ترین ویژگی‌های این پلتفرم که آن را از بازی استیم جدا می‌کند این است که هر ماه یک یا چند بازی را به صورت رایگان در دسترس کاربران خود قرار می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا