هفته‌ی دیگر منتظر رایگان شدن سه بازی در فروشگاه Epic Games باشید

Pandemic ،Carcassonne و Ticket to Ride عناوین رایگان هفته‌ی دیگر است

سه بازی رایگان در Epic Games

دارندگان حساب کاربری Epic Games منتظر رایگان شدن سه بازی در فروشگاه این پلتفرم باشند. عناوین Pandemic ،Carcassonne و Ticket to Ride رایگان خواهند شد.

سال گذشته، عناوین بسیار زیادی در فروشگاه Epic Games رایگان شدند که رضایت بسیاری از طرفداران را به همراه داشت. در ابتدای سال ۲۰۲۰ میلادی، اپیک گیمز اعلام کرده بود که به روند رایگان کردن بازی‌ها را با قدرت ادامه می‌دهد. حال در هفته‌ی اول ماه فوریه میلادی، عنوان Farming Simulator 19 به صورت رایگان در این پلتفرم قرار گرفت و طبق رسم همیشگی از عناوین رایگان هفته‌ی دیگر هم رونمایی کرد.

دارندگان حساب کاربری Epic Games، هفته‌ی دیگر منتظر رایگان شدن سه عنوان به نام‌های Pandemic ،Carcassonne و Ticket to Ride باشند. این عناوین، نسخه‌ی دیجیتال شده‌ی برد گیم‌هایی به همین نام هستند. Carcassonne یک بازی به سبک Tile-Placement (کاشی کاری) است که بازیکنان باید در یک رقابت سخت و تنگاتنگ، زمین‌های خود را کنار یک دیگر قرار دهند و پادشاهی خود را تاسیس کنند. Ticket to Ride یک بازی خانوادگی و جذاب است که در آن بازیکنان باید سریع‌تر از بقیه اهداف خود را به وسیله‌ی راه‌آهن به یک دیگر متصل کنند.

اما بازی آخر Pandemic نام دارد که بی‌ربط با موضوع شیوع بیماری کرونا نیست! در این بازی بشریت به دلیل انتشار ویروسی ناشناخته رو به انقراض است و شما باید یک تیم کامل از مهندسین و دکتر‌ها را جمع آوری کنید و با کشف پادزهر، بشریت را از انقراض نجات دهید؛ همچنین می‌توانید این کار را به صورت تیمی و همکاری با چهار نفر دیگر انجام دهید. تمام بازی‌های ذکر شده، عناوین تحسین شده‌ای از مجموعه بازی‌های سرگرم کننده‌ی برد گیم هستند که از امتحان آن‌ها پشیمان نخواهید شد.

لازم به ذکر است که این سه بازی جذاب در تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ (۱۳ فوریه ۲۰۲۰) به مدت یک هفته در فروشگاه Epic Games رایگان می‌شوند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا