#مهسا_امینی

بازی‌های رایگان جدید به فروشگاه Epic Store اضافه شدند

با معرفی بازی‌های رایگان هفته‌ی بعد

Epic Store

مطابق معمول، کمپانی Epic Games باری دیگر دو بازی رایگان جدید را به Epic Store روی رایانه‌های شخصی اضافه کرد. همچنین بازی‌های رایگان هفته‌ی بعد نیز مشخص شدند.

دو بازی رایگان جدید در حال حاضر به Epic Store اضافه شده‌اند و تا هفته‌ی آینده نیز قابل دریافت خواهند بود و سپس دو بازی دیگر، جایگزین آنان خواهند شد. با این‌که این دو بازی چندان شناخته‌شده نیستند، اما نمی‌توان از طرفداران آنان چشم‌پوشی کرد و تجربه‌ی آنان خالی از لطف نیست.

شما اگر از کاربران فروشگاه Epic Games Store هستید، می‌توانید از همین الان تا روز ۲۲ ژوئیه (مصادف با ۳۱ تیر) دو بازی Obducation و Offworld Trading Company را به لایبرری خود اضافه و هر زمانی که دوست داشتید، آن‌‌ها را دانلود کنید. میان این دو بازی، Obducation ممکن است نظر بسیاری‌ها را جلب کند، چرا که این بازی توسط سازندگان بازی تحسین‌شده‌ی Myst ساخته شده است. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد و هدف بازیکن در این بازی این است که از سیاره‌ای به خانه‌ی خود بازگردند. دیگر بازی رایگان اپیک گیمز یعنی Offworld Trading Company هم در سال ۲۰۱۶ میلادی عرضه شده است. جالب است بدانید که یکی از دیزاینر‌های ارشد بازی Civilization IV روی آن کار کرده است.

و حالا به سراغ هفته‌ی دیگر می‌رویم. چه بازی‌هایی قرار است اضافه گردند؟ روز ۲۲ ژوئیه و پس از حذف دو بازی ذکر شده از لیست بازی‌های رایگان، بازی‌های Verdun و Defense Grid: The Awakening به شکل رایگان در دسترس قرار خواهند گرفت. بازی Defense Grid همان‌گونه که از اسمش پیداست، یک بازی tower defence محسوب می‌شود که حدود یک دهه‌ی پیش عرضه شده است. بازی verdun یک بازی تیراندازی اول شخص مربوط به جنگ جهانی اول است. این بازی همچنین قابلیت بازی چندنفره را دارا است و شما می‌توانید با دوستان خود، آن را تجربه نمایید.

نظر شما در مورد بازی‌های رایگان جدید Epic Games چیست؟ آیا راضی‌کننده هستند؟ دوست دارید چه بازی‌هایی به زودی روی Epic Store رایگان شوند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا