بازی‌های رایگان Epic Games کدام بازی‌ها خواهند بود؟

بازی‌هایی برای سلایقی متفاوت!

بازی‌های رایگان Epic Games

بازی‌های رایگان Epic Games طبق معمول همیشه در راهند و همچنین قرار است یک بازی رایگان دیگر نیز به فروشگاه اپیک استور اضافه شود.

بازی The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos قرار است در روز ۲۹ ژوئن (برابر با روز ۸ تیر) در فروشگاه اپیک استور به شکل رایگان در دسترس قرار بگیرد. بازی‌های رایگان Epic Games معمولا یک هفته زودتر معرفی می‌شوند. البته که کاربران فروشگاه اپیک می‌توانند ۲ بازی دیگر رایگان را چند روز پیش از روز ۲۹ ژوئن دانلود کنند.

در حال حاضر بازی‌های رایگان Epic Games عناوین Idle Champions of the Forgotten Realms و theHunter: Call of the Wild هستند. این ۲ بازی فعلا به شکل رایگان در این فروشگاه قابل‌دانلود هستند و در تاریخ ۲۹ ژوئن از حالت رایگان خارج می‌شوند و بازی The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos جایگزین آنان خواهد شد.

همان گونه که در بخش قبلی خبر گفته شد، بازی The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos بین روز‌های ۲۹ ژوئن تا ۶ جولای به شکل رایگان در دسترس قرار دارد. بازی The Dungeon of Naheulbeuk یک بازی نقش‌آفرینی فانتزی تاکتیکی با چاشنی طنز است و احتمالا طرفداران پر و پا قرص چنین قبیل بازی‌هایی از آن لذت خواهند برد. همچنین این بازی میانگین نمره‌ متوسط را از منتقدین دریافت کرده است.

اگر شما از طرفداران بازی‌های فانتزی هستید، می‌توانید باید تا چند روز دیگر صبر داشته باشید و بازی Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos را به شکل رایگان دانلود کنید ولی بازی‌ Idle Champions of the Forgotten Realms همین الان در دسترس قرار دارد. تجربه این بازی به طرفداران D&D توصیه می‌شود.

بازی رایگان دیگر فروشگاه اپیک گیمز که همین الان در دسترس قرار دارد، بازی theHunter: Call of the Wild نام دارد و قاعدتا جامعه مخاطب کاملا متفاوتی با ۲ بازی رایگان دیگر را به خود می‌بیند و این بازی شما را در نقش یک شکارچی قرار می‌دهد.

نظر شما در مورد بازی‌های رایگان Epic Games چیست؟ شما کدام یک از بازی‌های رایگان جدید این فروشگاه را تجربه خواهید کرد؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا