قابلیت جدید فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت

به‌راحتی لیستی از بازی‌های مورد علاقه‌ی خود ایجاد کنید

قابلیت جدید فروشگاه اپیک گیمز در دسترس قرار گرفت سورنا رضایی ۱ ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
قابلیت جدید فروشگاه اپیک گیمز

قابلیت Wishlist پس از درخواست‌های فراوان بالاخره به فروشگاه اپیک گیمز آمد تا کاربران بتوانند راحت‌تر از همیشه به لیست بازی‌های مورد علاقه‌ی خود دسترسی داشته باشند.

شرکت اپیک گیمز در سال ۲۰۱۸ میلادی از فروشگاه بازی خود رونمایی کرد. این فروشگاه در زمان لانچ از کمبود قابلیت‌های کاربردی رنج می‌برد که متاسفانه این مشکل همچنان پابرجا است. همین موضوع هم باعث شده تا فروشگاه اپیک گیمز حداقل از این جهت عقب‌تر از رقبا قرار داشته باشد. البته تیم توسعه تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا قابلیت‌های کاربردی یکی پس از دیگری به این کلاینت اضافه شوند.

قابلیت Wishlis پس از ارائه‌ی درخواست‌های فراوان از سوی کاربران بالاخره به فروشگاه اپیک گیمز اضافه شد. اگر به صفحه‌ی یک بازی خاص مراجعه کنید، در کنار گزینه‌ی خرید، یک آیکون جدید با ظاهر قلب مشاهده می‌کنید. در صورت کلیک روی آن، بازی مورد نظر در لیست علاقه‌مندی‌های شما قرار می‌گیرد. برخی بازی‌ها دارای نسخه‌های مختلف از جمله استاندارد یا دیلاکس هستند. در چنین شرایطی، شما باید روی گزینه‌ی See Editions و سپس آیکون قلب کلیک کنید. برای دسترسی به لیست علاقه‌مندی‌ها هم کافی است روی نام اکانت خود کلیک کرده و سپس گزینه‌ی Wishlist را انتخاب کنید.

در حال حاضر می‌توانید لیست علاقه‌مندی‌های خود را بر اساس معیارهای مختلفی از جمله حروف الفبا و قیمت مرتب کنید. در این میان، ممکن است یک کاربر لیست بلندبالایی داشته باشد و پیدا کردن یک بازی، تبدیل به چالشی نه‌چندان خوشایند برای او شود. اپیک گیمز این دسته از کاربران را فراموش نکرده و قابلیت جستجو را برای آن‌ها در نظر گرفته است. در ضمن، این شرکت قصد دارد به تدریج قابلیت‌های جدیدتری را اضافه کند. برای مثال، اگر قیمت یک بازی کاهش یافت، برای خرید یا پیش‌خرید در دسترس قرار گرفت یا از حالت دسترسی زودهنگام خارج شد، یک ایمیل اطلاع‌رسانی برای کاربر ارسال شود.

اپیک گیمز قصد دارد این هفته سه بازی به کاربران خود هدیه دهد. این عناوین Anodyne 2: Return to Dust ،A Short Hike و Mutazione نام داشته و از فردا به‌صورت رایگان در دسترس کاربران Epic Games Store قرار می‌گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا