بازی رایگان هفته اپیک گیمز استور: Torchlight 2

چیزی که دیابلو ۳ باید می‌بود!

بازی رایگان هفته اپیک گیمز استور: Torchlight 2 مسعود تیموری ۰ ۲۹ تیر ۱۳۹۹
دانلود رایگان بازی Torchlight 2

پنجشنبه‌ی هر هفته برای ما به معنی بازی رایگان جدیدی از اپیک استور است. این هفته اپیک امکان دانلود رایگان بازی Torchlight 2 را فراهم کرده که عنوانی نسبتا قدیمی اما خوش‌ساخت و یکی از بهترین بازی‌های اکشن نقش‌آفرینی‌ به حساب می‌آید.

متاسفانه استودیوی سازنده‌ی Torchlight 2 یعنی Runic Games در سال ۲۰۱۷ بسته شد. مکس و اریک شیفر دو برادری بودند که از بنیان‌گذاران این استودیو به حساب می‌آمدند و ساخت بازی‌هایی مثل سری Diablo 3 و نسخه‌ی اول Torchlight را در کارنامه داشتند. از همین رو بازی Torchlight 2 که تقریبا هم‌زمان با دیابلو ۳ منتشر شده بود، بارها با اکشن نقش‌آفرینی محبوب مقایسه شده است.

دانلود رایگان بازی Torchlight 2

یکی از ویژگی‌هایی که ممکن است بازیکنانی حتی اگر به این ژانر علاقه‌مند نیستند را هم به خود جذب کند، قابلیت کوآپ و بخش چندنفره‌ی بازی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا ۶ نفر به صورت همزمان و با همکاری یکدیگر بازی را تجربه کنند. بازی Torchlight 3 که چند وقت پیش در مراسم پی‌سی گیمینگ شو هم نمایش خودش را داشت و به صورت ارلی اکسس در دسترس بازیکنان قرار گرفت، چندان مورد استقبال هواداران قدیمی قرار نگرفت و از همین رو، خیلی از بازیکنان قدیمی همچنان بازی Torchlight 2 را به نسخه‌ی جدید آن ترجیح می‌دهند.

بازی Torchlight 2 که در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، فرمول دیابلو را گرفته و آن را بهبود داده بود. از همین حالا قابلیت اضافه و دانلود رایگان بازی Torchlight 2 از طریق فروشگاه اپیک گیمز استور را دارید. فراموش نکنید که بازی برای فرصت محدودی از طریق اپیک به صورت رایگان در دسترس است و تا روز پنجشنبه ۲ مرداد (۲۳ جولای) برای این کار فرصت خواهید داشت. پس از این که فرصت دریافت رایگان بازی Torchlight 2 تمام شود، اپیک برای هفته‌ی آتی دو بازی Next Up Hero و Tacoma فراهم خواهد کرد که بازی جدید سازندگان عنوان تحسین‌شده‌ی Gone Home است.

دانلود رایگان بازی Torchlight 2 از فروشگاه اپیک گیمز

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا