#مهسا_امینی

بلک فرایدی فروشگاه اپیک گیمز از امروز آغاز می‌شود

اپیک گیمز، دست و دل باز مثل همیشه

بلک فرایدی فروشگاه اپیک گیمز

جمعه سیاه روز یا بهتر است بگوییم روزهای خوبی برای گیمرها هستند. بلک فرایدی فروشگاه اپیک گیمز از امروز آغاز شده و باید گفت تخفیف‌های آن‌ها بسیار دلچسب بوده و هر کسی را وسوسه می‌کنند.

چند سالی‌ست که بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه بیش از یک تاریخ و روز بوده و می‌توان آن را یک مفهوم کلی دانست که بدون شک فروشگاه اپیک گیمز مانند هر فروشگاه دیگری به استقبال آن می‌رود. بلک فرایدی فروشگاه اپیک گیمز از امروز آغاز می‌شود و نیاز نیست منتظر روز جمعه باشید. فروشگاه اپیک گیمز همیشه به ارائه تخفیف‌های چشم گیر مشهور بوده و در بلک فرایدی امسال برخی از جدیدترین بازی‌ها را نیز با تخفیف‌های بسیار خوب ارائه کرده است. از جمله تخفیف‌های بزرگ این فروشگاه می‌توان به تخفیف ۶۰ درصدی بازی Hitman 3 اشاره داشت. نکته جالب دیگر ارائه تخفیف برای بازی‌هاییست که هنوز به طور کامل انتشار نیافته و منظور ما بازی‌هایی چون Darkest Dungeon 2 است.

عناوین حاضر در فروشگاه اپیک گیمز طی سال‌های اخیر بسیار افزایش یافته و بلک فرایدی سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰۰۰ بازی را با تخفیفی تا ۷۵ درصد به ارمغان آورده است. در ادامه قصد داریم نگاهی به برخی عناوین مهم تخفیف خورده و پیشنهادی بپردازیم تا جمعه سیاه خوبی را برای شما رقم بزنیم.

پیش‌تر اشاره شد بازی Hitman 3 که فوق‌العاده ظاهر شده، حال با ۶۰ درصد تخفیف و قیمت ۲۴ دلار به فروش می‌رسد. زمان خوبی برای قتل‌های خلاقانه است. دیگر بازی که پیش‌تر به آن اشاره شد بازی Darkest Dungeon 2 بود که به تازگی وارد مرحله ارلی اکسس شده و با ۱۰ درصد تخفیف با قیمت ۲۷ دلار به فروش می‌رسد.

فاصله بسیار زیادی تا پایان ماجرای بلک فرایدی فروشگاه اپیک گیمز باقی مانده و باید منتظر فهرست بلند بالایی از تخفیف‌ها باشید. جمعه سیاه سال ۲۰۲۱ زمان خوبی برای تجربه یکی از مهم‌ترین بازی‌های دنیای بازی‌های ویدیویی یعنی Cyberpunk 2077 است و ناگفته نماند که بازی Biomutant نیز همراه با Cyberpunk 2077 با تخفیف ۵۰ درصدی و قیمت ۳۰ دلار به فروش می‌رسند.

اگر به بخش بازی‌های زیر ۱۰ دلار مراجعه کنید، بازی‌های بسیاری با تخفیف‌های زیاد چشم شما را می‌گیرند. در این بخش برخی بازی‌ها بیش از ۶۰ درصد تخفیف خورده و برای مثال می‌توانید بازی Frostpunk را با قیمت ناچیز ۹ دلار خریداری کنید. در سوی دیگر بازی Loop Hero نیز تنها ۹ دلار قیمت دارد. نسخه اول سری بازی Darkest Dungeon از دو عنوان پیشین نیز ارزان‌تر بوده و تنها با ۵ دلار می‌توانید صاحب این بازی شوید. نگاه داشتن به بخش بازی‌های زیر ۱۰ دلار فروشگاه اپیک گیمز را باید به هر کسی توصیه کرد و این بخش می‌تواند جمعه سیاه شما را بسازد.

لازم به ذکر است که بلک فرایدی فروشگاه استیم نیز از فردا آغاز شده و باید منتظر بود و دید رقیب مستقیم فروشگاه اپیک گیمز چه تخفیف‌هایی برای ما دارد. بلک فرایدی فروشگاه اپیک گیمز از امروز آغاز شده و تا روز ۳۰ نوامبر، برابر با ۹ آذر ماه ادامه داشته و می‌توانید از تخفیف‌های این فروشگاه استفاده کنید. شما قصد دارید کدام بازی‌ها را در بلک فرایدی امسال خریداری کنید؟ منتظر کدام بازی‌ها هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا