1%
  • 0/10

اد بون توضیح می‌دهد که چرا الی در بازی Mortal Kombat 12 حاضر نمی‌شود

اجرای فیتالیتی روی الی؟

اد بون توضیح می‌دهد که چرا الی در بازی Mortal Kombat 12 حاضر نمی‌شود ۲ ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
اد بون توضیح می‌دهد که چرا الی در بازی Mortal Kombat 12 حاضر نمی‌شود

اد بون (Ed Boon) خالق Mortal Kombat توضیح می‌دهد که چرا الی (Ellie) نمی‌تواند در بازی Mortal Kombat 12 به عنوان شخصیت مهمان حاضر شود.

طرفداران نباید منتظر حضور الی از The Last of Us به عنوان مهمان در بازی Mortal Kombat 12 باشند. اد بون کارگردان این سری، به تازگی دلیلش را توضیح داد. پس از دو سال انتظار و شایعه، کمپانی برادران وارنر (Warner Bros)، بازی Mortal Kombat 12 را تایید کرد. در نتیجه طرفداران دیرینه‌ی این سری می‌خواهند ببینند چه مواردی در جدیدترین بازی Mortal Kombat در انتظار آن‌ها است.

یکی از چیزهایی که طرفداران مشتاق آن هستند، حضور شخصیت‌های مهمان در بازی Mortal Kombat 12 است. از سال 2011 با ریبوت بازی Mortal Kombat، استودیوی ندررلم (NetherRealm) شخصیت‌های متعددی را از بازی‌ها، کامیک‌ها، و فیلم‌های خارج از دنیای Mortal Kombat، به این بازی اضافه کرد. شخصیت‌هایی مثل کریتوس (Kratos)، The Predator، و جان رمبو (John Rambo) همگی به عنوان شخصیت‌های مهمان در بازی Mortal Kombat حاضر شدند. طرفداران از همین حالا لیست شخصیت‌های مورد علاقه‌شان برای حضور در این بازی را آماده کردند. درخواست‌های زیادی برای اضافه شدن شخصیت‌هایی مثل جان ویک (John Wick)، جان کنستانتین (John Constantine)، و دووم گای (Doom Guy) وجود دارد. از طرفی بسیاری از طرفدران، خواستار حضور شخصیت الی در بازی Mortal Kombat 12 هستند.

درخواست طرفداران برای حضور الی در بازی مورتال کامبت چندان هم بی دلیل نیست. در بازی The Last of Us Part I در بسته‌ی الحاقی Left Behind، شاهد ایستراگی از پوستر بازی Mortal Kombat در اتاق الی هستیم. از طرفی در سریال The Last of Us هم توجه ویژه‌ای به بازی Mortal Kombat می‌شود. اد بون هم یکی از طرفداران The Last of Us و شخصیت الی است.

خالق بازی Mortal Kombat نمی‌خواهد شاهد اجرای فیتالیتی روی الی باشد

با این حال اد بون، کارگردان سری بازی Mortal Kombat اعلام کرد که شخصیت الی از The Last of Us هرگز در بازی Mortal Kombat 12 حضور پیدا نمی‌کند. اد بودن در جواب یکی از طرفداران در توییتر در مورد درخواست حضور الی به عنوان شخصیت مهمان، پاسخ داد که او نمی‌خواهد شاهد اجرای فیتالیتی‌ها روی الی باشد. فیتالیتی در بازی Mortal Kombat، ضربات تمام کننده‌ای هستند که تصاویر خشونت باری را به تصویر می‌کشند.

بازیکن‌های پلی استیشن برای اولین بار در سال 2013 با شخصیت الی در بازی The Last of Us آشنا شدند. جایی که او یکی از بازمانده‌‌ها در دنیایی است که بیماری سرچماغی کنترل انسان‌ها را دست می‌گیرد و آن‌ها را به موجوداتی وحشی تبدیل می‌کند. شخصیت الی خیلی سریع در بازی‌های The Last of Us و The Last of Us Part II به محبوبیت رسید. محبوبیت این شخصیت با پخش سریال The Last of Us از شبکه‌ی HBO، دوچندان شد. در این سریال بلا رمزی (Bella Ramsey) نقش الی را در کنار پدرو پاسکال (Pedro Pascal) در نقش جوئل (Joel) اجرا می‌کند.

شخصیت الی چندان با مسئله‌ی خشونت نا آشنا نیست چرا که بازی‌های The Last of Us و مخصوصا Part II، خود از خشن‌ترین عناوین تاریخ هستند. با این حال اد بون، با حضور الی در بازی Mortal Kombat 12 موافق نیست. البته منطقی به نظر می‌رسد که اد بون و بسیاری از طرفداران، نمی‌خواهند شاهد اجرای فیتالیتی‌ها روی شخصیت الی باشند. مخصوصا که الی در بازی‌های The Last of Us سن بسیار کمی هم دارد.

بازی Mortal Kombat 12 هم اکنون در دست توسعه است. باید صبر کنیم و ببینیم چه شخصیت‌های مهمانی در این عنوان حاضر می‌شود. در ادامه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments