بازیگر نقش اسکارلت ویچ از بازگشت به MCU می‌گوید

آیا الیزابت اولسن به بازگشت علاقه‌مند است؟

بازیگر نقش اسکارلت ویچ

الیزابت اولسن (Elizabeth Olsen)، بازیگر نقش اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) در دنیای سینمایی مارول (MCU) به تازگی درباره بازگشت احتمالی خود به این مجموعه صحبت کرده است.

در سال ۲۰۱۴، الیزابت اولسن برای اولین بار با حضور کوتاهی که در فیلم Captain America: The Winter Soldier داشت، به عنوان بازیگر نقش واندا ماکسیموف (Wanda Maxinoff) ملقب به اسکارلت ویچ به دنیای سینمایی مارول معرفی شد. او سپس این نقش را در قسمت بعدی مجموعه کاپیتان آمریکا و سه قسمت از سری Avengers ایفا کرد. بعد از آن سریال اختصاصی واندا ماکسیموف در سال ۲۰۲۱ با نام WandaVision از شبکه دیزنی پلاس (+Disney) پخش شد. الیزابت اولسن برای آخرین بار در سال ۲۰۲۲ در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness نیز این نقش را ایفا کرد و از آن موفق تا الان آینده شخصیت واندا ماکسیموف در دنیای سینمایی مارول نامشخص است.

حالا به تازگی بازیگر نقش اسکارلت ویچ در مجموعه برنامه‌های Actors on Actors رسانه ورایتی (Variety) حضور پیدا کرده و در آن با مگان فیهی (Meghann Fahy)، بازیگر سریال The White Lotus صحبت کرده است. او در این برنمه راجع به آینده خود در دنیای سینمایی مارول توضیحاتی را ارائه داد و زمانی که فیهی از او پرسید دلش برای بازی دوباره در نقش واندا ماکسیموف تنگ شده، صادقانه گفت خیر.

او البته در ادامه توضیحات بیشتری داد و گفت که به کاری که با این شخصیت انجام داده افتخار می‌کند و اگر که به او گفته شود دیگر از این نقش کنار گذاشته شده و قرار نیست آن را تکرار کند، مشکلی با این قضیه ندارد. او در این رابطه گفت:

نه تنگ نشده. فکر کنم تقریبا ۱۰ ساله دارم نقش اونو بازی می‌کنم و من عاشقش بودم. ولی فکر کنم دلیل این که هر روز با کوین فایگی (Kevin Feige) تماس نمی‌گیرم تا دوباره به این نقش برگردم اینه که به کاری که با این شخصیت انجام دادیم، افتخار می‌کنم. من فکر می‌کنم سریال WandaVision یک فرصت واقعا شگفت‌انگیز بود. اگر کسی به من بگه که از فیلم‌های مارول کنار گذاشته شدم، من به اون چیزی که ساختیم افتخار می‌کنم.

هنوز مشخص نیست که قرار است در آینده شاهد بازگشت اسکارلت ویچ به دنیای سینمایی مارول باشیم یا خیر، اما الیزابت اولسن تائید کرده که استودیو مارول (Marvel Studios) برای بازگشت تا به الان هیچ تماسی با او نگرفته است. گزارشاتی منتشر شده که او قرار است در اسپین‌آف سریال WandaVision با نام Agatha: Coven of Chaos دوباره این نقش را ایفا کند، اما هنوز هیچ چیزی رسما تائید نشده است.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا