برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

پلیر Elden Ring بخاطر مایکروسافت در بازی کشته شد

امان از پیغام‌های مزاحم ویندوز!

پلیر Elden Ring بخاطر مایکروسافت در بازی کشته شد ۰ ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
پلیر Elden Ring

یک پلیر Elden Ring روی کامپیوتر شخصی نه بخاطر مهارت و یا سختی بازی بلکه بخاطر شرکت مایکروسافت در آن کشته شد.

اگرچه دو سال از عرضه بازی Elden Ring می‌گذرد اما ذره‌ای از محبوبیت آن و اشتیاق طرفداران برای ادامه تجربه آن کاسته نشده است. در همین راستا طرفداران این بازی و مجموعه بازی‌های استودیو فرام سافت‌ویر (From Software) بی‌صبرانه منتظر عرضه بسته الحاقی بازی مورد بحث یعنی Shadow of the Erdtree هستند. عنوان Elden Ring به نوعی یک تجربه جدید برای استودیو فرام‌ سافت‌ویر به شمار می‌رفت زیرا اولین بازی کاملا جهان باز این توسعه دهنده ژاپنی به شمار می‌رفت حال آن که هم‌چنان فرمول کلی و مشخصه‌های عناوین Souls را که این استودیو به واسطه آن شناخته می‌شود را حفظ کرده بود.

بخشی از این فرمول به درجه سختی طاقت‌فرسای آن ارتباط داشته که قابل تغییر نبوده اما در رابطه با یک پلیر Elden Ring دلیل شکست خوردن او نه به درجه سختی، نه به مهارت‌های این فرد و نه حتی به خود بازی ارتباط نداشته است. کاربر Limonek121 یکی از کاربران وبسایت ردیت به تازگی، کلیپ کوتاهی را در ساب‌ردیت بازی مورد بحث به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد به دلیل ظاهر شدن یک پیغام خطای مزاحم در وسط بازی، چگونه بدترین اتفاق ممکن شامل حالش شده است.

این کلیپ نشان می‌دهد که کاربر مورد بحث در حال بالا رفتن از پله‌های منطقه Raya Lucaria Academy بوده و در حال جا خالی دادن از تخته‌ سنگ‌های گوی شکلی که از بالا به سمت پایین انداخته می‌شوند است. پس از آن که این پلیر گوی اول را با موفقیت پشت سر می‌گذارد و تنها چند قدم مانده تا به بالای راه‌پله برسد ناگهان پیغامی از سوی ویندوز ظاهر می‌شود که تقاضای فعال نمودن لایسنس سیستم عامل را دارد.

این پیغام، بیشتر فضای صفحه را اشغال کرده و باعث غیرفعال شدن بازی می‌شود. در همین هنگام یک گوی تخته سنگی دیگر پرتاب شده و در حالی که Limonek121 سعی می‌کند پیغام را در سریع‌ترین زمان ممکن ببندد اما دیگر کار از کار گذشته و هنگامی که پلیر کنترل را مجددا به دست می‌گذرد و به بالای خود می‌نگرد، گوی بر سرش فرود آمده و به صورت آنی باعث کشته شدن آن می‌شود. این موضوع احساس همدردی کاربران را به دنبال داشته و بسیاری نیز، شیوه تدوین کلیپ مورد بحث را که بلافاصله پس از فرود آمدن گوی سنگی بر سر کاراکتر به پایان می‌رسد تحسین کرده‌اند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments