فروش بازی Elden Ring به بیش از ۲۰.۵ میلیون نسخه رسید

رکورد جدید

فروش بازی Elden Ring

بر اساس بیانیه‌ اخیر باندای نامکو، میزان فروش بازی الدن رینگ از مرز ۲۰.۵ میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده است.

اینکه الدن رینگ یکی از بهترین آثار تاریخ صنعت بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود، برهیچکس پوشیده و پنهان نیست؛ اثری که از همان ابتدا تحسین منتقدها و بازیکن‌ها را برانگیخت و با دریافت جوایز متعدد در رویدادهای گوناگون، رکوردها را جابه‌جا کرد؛ به طوری که این بازی در حال حاضر به عنوان پرافتخارترین بازی تاریخ لقب گرفته است.

جدا از این دستاوردها، Elden Ring در زمینه تجاری نیز عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته است. اگر خاطرتان باشد، تا پایان آبان ماه سال پیش حدود ۱۷.۵ میلیون نسخه از بازی فروخته شده بود که در ادامه میزان فروش آن تا پایان ماه فوریه برابر با ۲۰ میلیون نسخه اعلام شد.

حال بر اساس تازه‌ترین گزارش مالی اخیر شرکت باندای نامکو، این رقم تا پایان ماه مارس (۱۱ فروردین ماه) از مرز ۲۰.۵ میلیون نسخه نیز عبور کرده است. در واقع، الدن رینگ در طول یک ماه توانسته بیش از ۵۰۰ هزار نسخه فروش داشته باشد. دقت داشته باشید که این گزارش شامل فروش بازی هر تمام پلتفرم‌ها شده و هر دو نسخه فیزیکی و دیجیتالی آن را در برمی‌گیرد. با توجه به این آمار و ارقام، گویا روند رو به رشد بازی همچنان ادامه دارد.

از طرفی، بهتر است بدانید که استودیوی فرام‌سافتور در حال حاضر روی ساخت بسته الحاقی بازی الدن رینگ به نام Shadow of the Erdtree فعالیت می‌کند. این بسته هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد، اما انتظار می‌رود که با عرضه آن شاهد اوج‌گیری دوباره فروش بازی خواهیم بود.

لازم به ذکر است که بازی تحسین‌شده الدن رینگ در حال حاضر برای کنسول‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌ شخصی در دسترس قرار دارد.

3 1 رأی
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا