1%
  • 0/10

چرا طرفداران بیشتر از همیشه به ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 امیدوار شده‌اند؟

ظاهراً وقت رسیدن به خواسته‌شان فرا رسیده

چرا طرفداران بیشتر از همیشه به ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 امیدوار شده‌اند؟ ۰ ۲۳ دی ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2

در پی گزارشی که اخیراً روی خروجی رسانه The Hollywood Reporter قرار گرفته، طرفداران بیشتر از همیشه به ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 امیدوار هستند.

تام کروز (Tom Cruise) از ستاره‌های مشهور سینمای امروز بوده و حضورش در لیست بازیگران یک اثر می‌تواند موفقیت آن را تا حدود زیادی تضمین کند. او طی سال‌های گذشته مشغول همکاری با پارامونت پیکچرز بوده و تولیدات شاخصی برای این استودیو داشته است که برای مثال می‌توان به فیلم‌های ماموریت غیرممکن (Mission Impossible) و Top Gun: Maverick اشاره کرد. اینطور که بنظر می‌رسد، شرایط در آینده نزدیک تغییر می‌کند.

رسانه The Hollywood Reporter در یک گزارش اختصاصی به اختلافات تام کروز و پارامونت پیکچرز پرداخته است. با توجه به متن، ستاره هالیوود بابت سیاست‌های اخیر استودیو پیرامون اکران ۴۵ روزه فیلم‌ها و سپس انتشارشان در سرویس استریم پارامونت پلاس رضایت ندارد؛ زیرا او شدیداً به اکران‌های سینمایی علاقه مند است. البته این نارضایتی تنها یک طرفه نیست!

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، تام کروز قبلاً فیلمنامه را برای مدیران پارامونت پیکچرز می‌فرستاد و اجازه می‌داد بصورت روزانه از روند تولید دیدن کنند اما این شرایط با قسمت اخیر ماموریت اخیر ممکن، یعنی Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One تغییر کرد. مدیران پارامونت همچنین بابت افزایش هزینه تولید فیلم، بخصوص Dead Reckoning Part One ناراضی هستند؛ اثری که ۲۵ میلیون دلار به سازندگان خود ضربه زد!

نارضایتی دو طرف، نهایتاً تام کروز را به امضای یک قرارداد همکاری با وارنر سوق داد. او قرار است برای این استودیو فیلم‌های اورجینال یا دنباله آثار قدیمی را بسازد. کروز همچنین قصد دارد یک فرنچایز بزرگ در سبک اکشن یا دلهره آور را تولید کند. از همه مهمتر، خبرنگار هالیوود ریپورتر مدعی شده مدیران وارنر علاقه مند هستند کروز تمرکزش را روی ساخت فیلم Edge of Tomorrow 2 قرار دهد.

اگرچه فیلم Edge of Tomorrow بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد، در زمینه مالی موفقیت چندان بزرگی را به ثبت نرساند. به همین دلیل، ساخت قسمت دوم در دستور کار قرار نگرفت. با ابراز علاقه دست اندرکاران و افزایش تمایل مخاطبان به تماشای دنباله در گذر زمان، باعث شده وارنر هم به ساخت Edge of Tomorrow 2 علاقه مند شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments