1%
  • 10/10

جزئیات جدیدی از سکانس حذف شده دردویل و پایان متفاوت سریال اکو منتشر شد

جزئیات جدیدی از سکانس حذف شده دردویل و پایان متفاوت سریال اکو منتشر شد ۴ ۲۸ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
سکانس حذف شده دردویل

ظاهرا شیطان هلزکیچن قرار بود نقش پررنگ‌تری در جدیدترین اسپین‌ آف تلویزیونی مارول داشته باشد، چراکه به‌تازگی جزئیات جدیدی از سکانس حذف شده دردویل و پایان متفاوت سریال اکو منتشر شده است.

از کنسل شدن قسمت ششم گرفته تا تاثیر گرفتن از اعتصابات هالیوود و پشت سر گذاشتن چندین پروسه سنگین فیلمبرداری مجدد، اسپین آف تلویزیونی اکو قبل از ورود به سرویس استریم دیزنی پلاس، دستخوش تغییرات قابل توجه زیادی شده که یکی از بزرگترین‌ آنها حذف شدن سکانس‌های دردویل بود. در واقع نقش شیطان هلزکیچن در اولین پروژه برند Marvel Spotlight قرار بود خیلی بیشتر از یک مبارزه نود ثانیه‌ای جنجالی باشد.

طبیعتا استودیو مارول هیچگاه درباره اتفاقات پشت پرده صحبت نمی‌کند، اما به‌لطف CanWeGetToast، افشاگر قابل اعتماد صنعت سینما، اکنون می‌دانیم نویسندگان چه برنامه‌هایی برای این دو شخصیت‌ محبوب سطح خیابان دنیای سینمایی مارول داشتند. به‌گفته او، در فیلمنامه اولیه دردویل رابط مایا در شهر نیویورک بود، به‌طوری که ضدقهرمان ناشنوای داستان را از ماجرا و اتفاقات رخ داده باخبر می‌کرد.

در قسمت دوم مایا قصد داشت با مت تماس بگیرد تا مطمئن شود کسی از نقشه‌اش، یعنی منفجر کردن انبار سلاح کینگ پین مطلع شده است یا نه. در قسمت پایانی (قسمت ششم حذف شده) نیز قرار بود شاهد اتحاد مایا با شیطان هلزکیچن و سایر ابرقهرمانان سطح خیابان دنیای سینمایی مارول و مقابله‌شان با ویلسون فیسک باشیم. ظاهرا نویسندگان قصد داشتند به‌نحوی داستان ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again را راه اندازی کنند اما متاسفانه اوضاع طبق برنامه پیش نرفت و سریال جهت متفاوتی گرفت.

چرا استودیو مارول سکانس‌های دردویل را حذف کرد؟ شاید این موضوع برای طرفداران ناراحت‌کننده به نظر برسد اما حذف شدن سکانس‌ها دردویل کاملا منطقی است. به هر حال این اسپین آف درباره مایا لوپز است، نه وکیل نابینای هلزکیچن. در واقع اگر حضور دردویل کمرنگ نمی‌شد، خواه یا ناخواه تمام توجه‌ها را به سمت خود جلب می‌کرد. اگر استودیو مارول سریال اکو را برای فصلی جدید تمدید کند، شاید بتوانیم شاهد اتحاد مایا و شیطان هلزکیچن باشیم.

تمامی قسمت‌های سریال مورد انتظار اما ناامیدکننده Echo هم اکنون از سرویس‌های استریمنگ دیزنی پلاس و هولو قابل تماشا هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments