نمایش بهبودهای روز مسابقه در سومین تریلر دیپ دایو EA Sports FC 24

این ویدیو بیش از ۵ دقیقه زمان دارد

نمایش بهبودهای روز مسابقه در سومین تریلر دیپ دایو EA Sports FC 24 سورنا رضایی ۰ ۱۵ مرداد ۱۴۰۲ تریلر بازی

الکترونیک آرتز ساعاتی قبل سومین تریلر دیپ دایو EA Sports FC 24 را منتشر کرده که بهبود‌های روز مسابقه را به تصویر می‌کشد.

با اتمام همکاری سازمان فیفا و الکترونیک آرتز، سری بازی‌های FIFA قرار است با نام EA Sports FC عرضه شود. نسخه امسال حدودا سه هفته پیش با نام EA Sports FC 24 معرفی شد و از آن زمان تاکنون، شاهد عرضه تریلر‌هایی با نام دیپ دایو (Deep Dive) بوده‌ایم؛ تریلرهایی که بهبودهای بازی نسبت به نسخه‌های پیشین را نشان می‌دهند.

سومین تریلر دیپ دایو EA Sports FC 24 اخیراً در یوتیوب قرار گرفته و بهبودهای روز مسابقه (Matchday) را برای علاقه مندان شرح می‌دهد. در بخش اول ویدیو، سازندگان FC 24 را واقع گرایانه‌ترین محصولی توصیف می‌کنند که رویش کار کرده‌اند. سپس توضیح می‌دهند که یکی از اولویت‌هایشان حین توسعه بازی، شبیه سازی اتمسفر ورزشگاه‌ها بوده است. بخش دوم، روی Sapien Technology تمرکز دارد. این تکنولوژی اجازه داد سازندگان مدل‌های بازیکنان فوتبال را با شباهت بیشتری به دنیای واقعی شبیه سازی کنند. البته ماجرا تنها به جزئیات فیزیکی مربوط نشده و به وضوح می‌توان تفاوت بازیکنان در کار با توپ را مشاهده کرد.

تریلر دیپ دایو EA Sports FC 24 در بخش بعدی خود به سیستم لباس بازیکنان می‌پردازد که یکی از بزرگترین اولویت‌های تیم توسعه بوده است. آن‌ها تاکید دارند که سیستم مزبور بطور کامل از ابتدا طراحی شده تا لباس‌ها بسته به حرکت بازیکنان چروک واقع‌گرایانه‌تری به خود بگیرند. بخش چهارم، درباره تکنولوژی Feature Lighting است. همان‌طور که از نامش می‌توان حدس زد، به لطف آن کنتراست بیشتری در تصاویر دیده شده و حال و هوای رقابت‌ها حالا بیشتر سینمایی شده است.

اطلاعاتی که ارائه می‌شود، تنها همین موارد نیستند. کاربر می‌تواند آمار و ارقام مربوط به بازیکنان و عملکرد تیم مانند درصد استقامت (Stamina)، پاس‌های موفق، شوت‌های در چارچوب و درصد مالکیت را «حین رقابت» ببیند. تعداد ویدیوهای سینماتیک هم بیشتر شده و می‌توان گزارشگر و کارشناس مسابقه، تونل ورزشگاه‌ها، رختکن تیم‌ها و بازیکنان را حین دریافت دستورالعمل‌های مربی مشاهده کرد. یک دوربین جدید هم اضافه شده و کاربران می‌توانند از آن برای تجربه بازی بهره ببرند. در ضمن، دوربین اول شخص هم در بازی قرار گرفته تا کاربران بتوانند برخی از اتفاقات مسابقه مانند کارت زرد و ضربات آزاد را از دید داور ببینند.

در انتها، لازم به ذکر است که بازی EA Sports FC 24 در تاریخ ۷ مهر (مصادف با ۲۹ سپتامبر) برای کنسول‌های نسل هشتمی، نسل نهمی و همچنین رایانه شخصی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا