برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

الکترونیک آرتز به دنبال نمایش تبلیغات در بازی‌ها است

شیوه جدید درآمد

الکترونیک آرتز به دنبال نمایش تبلیغات در بازی‌ها است ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
تبلیغات در بازی الکترونیک آرتز

مدیرعامل الکترونیک آرتز به تازگی خاطرنشان کرده که این شرکت به دنبال نمایش تبلیغات در بازی های خود برای جذب مخاطب بیشتر است.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که رشد صنعت بازی‌ها بسیار کند شده و از طرفی دیگر، هزینه تولید و پشتیبانی از بازی‌ها نیز چندین برابر شده است. بر این اساس، شرکت‌های بازی‌سازی و ناشرها در تلاش هستند تا از طریق راه و روش‌های مختلف و جدید درآمد خود را تا حدی افزایش دهند.

در همین راستا، به نظر می‌رسد که یکی از روش‌ها، نمایش تبلیغات در بازی‌ها است. اندرو ویلسون، مدیرعامل الکترونیک آرتز به تازگی در جلسه ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر شرکت اعلام کرد که آن‌ها در حال بررسی شرایط برای قرارگیری تبلیغات در داخل بازی‌ها از جمله عناوین AAA هستند.

اندرو ویلسون در این زمینه توضیح می‌دهد:

فکر می‌کنم که ایده نمایش تبلیغات در داخل بازی‌ها در مرحله اولیه قرار دارد. ما در طول تاریخ خود تبلیغات در متن تجربیات بازی‌ها رت با دقت زیادی بررسی کرده‌ایم. انتظار داریم که تبلیغات یک فرصت برای رشد ما باشد. ما در حرکت به سمت جلو محتاط عمل می‌کنیم. تیم‌هایی در اختیار داریم که به دنبال پیاده‌سازی هوشمند تبلیغات در بازی‌ها هستند.

با توجه به اظهارات اخیر مدیرعامل الکترونیک آرتز، نمایش تبلیغات در داخل بازی ها هنوز در مرحله اولیه و ایده‌پردازی قرار دارد. بدین ترتیب، هنوز نمی‌توان تاریخ مشخصی برای ارائه این روش جدید کسب‌وکار تعیین کرد و چه بسا ممکن است که بعدها این پروژه به کلی متوقف شود.

به طور کلی، قرارگیری تبلیغات در داخل بازی‌ها موضوع جدیدی نیست. با این حال، بهتر است بدانید که از تبلیغ سریال The Boys در بازی UFC 4 با واکنش‌های شدیدی از سوی گیمرها روبه‌رو شد؛ به طوری که تیم سازنده مجبور به حذف آن‌ها شد. به همین خاطر، الکترونیک آرتز این بار به طور هوشمندانه و با همکاری یک تیم متخصص در حال بررسی این موضوع است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments