Dying Light: Bad Blood به صورت رایگان برای دارندگان نسخه اصلی در دسترس است

به مناسبت پنجمین سالگرد انتشار نسخه اول بازی

بتل رویال Dying Light: Bad Blood

Dying Light: Bad Blood هم‌اکنون برای دارندگان نسخه اصلی بازی به صورت رایگان دردسترس است.

Bad Blood، حالت بتل رویال Dying Light است که به صورت جداگانه برای رایانه‌های شخصی عرضه شد. حالا مطابق اعلام کمپانی تک‌لند، این بازی به صورت رایگان برای دارندگان Dying Light در استیم قابل بازی است.

Dying Light: Bad Blood در سپتامبر سال ۲۰۱۸ با قیمت ۲۰ دلار منتشر شد. وقایع این بازی دقیقا مثل Dying Light، در جهانی پر از زامبی اتفاق می‌افتد و تمامی المان‌های بازی اصلی مثل پارکور در Bad Blood هم وجود دارد. حالا تک‌لند تصمیم گرفته که به مناسبت پنجمین سالگرد انتشار اولین نسخه از این مجموعه، Bad Blood را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار دهد.

پاویچ مارچوکه، مدیرعامل کمپانی تک‌لند در توضیحات خود گفت:

همراه با پنج سال پشتیبانی از ما، من می‌خواهم در این لحظه از تمامی شما تشکر کنم؛ به خاطر تمامی حمایت‌ها، بازخوردها و باور و ایمانی ‌که به ما داشتید. ما فکر نمی‌کنیم که بتوانیم طرفدارانی بهتر از شما داشته باشیم.

بازی Dying Light یک بازی با زاویه دید اول شخص است که در دنیایی آخرالزمانی جریان دارد. این بازی با گیم‌پلی روان با المان‌های پارکور، به شما یک تجربه خاص و کم نقص را در دنیایی پر از زامبی ارائه می‌کند. نسخه دوم این مجموعه هم‌‎اکنون دردست ساخت قرار دارد. لازم به ذکر است که چندی پیش، بازی Dying Light 2 هم مثل برخی دیگر از بازی‌های در دست ساخت تا زمانی نامعلوم تاخیر خورد. حالا باید دید که چه زمانی این بازی به صورت رسمی عرضه خواهد شد.

داستان بازی Dying Light 2 دقیقا ۱۵ سال بعد از نسخه اول روایت می‌شود. پروتاگونیست بازی، ایدون کالدول نام دارد و مانند قهرمان نسخه اول مجموعه، مهارت بالایی در پاکور دارد. از ویژگی‌های جدید نسخه دوم می‌توان به بزرگتر شدن نقشه بازی اشاره کرد. نقشه Dying Light 2 چهاربرابر بزرگ‌‍تر از نسخه اول خواهد بود. همچنین تمامی تصمیماتی که در جریان بازی می‌گیرید، روی روند تجربه‌ی شما تاثیر خواهد گذاشت. با این حال، باید دید که Dying Light 2 می‌تواند با استقبال طرفداران مواجه شود یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا