تاریخ انتشار Dying Light 2 احتمالا تا هفته‌ی آینده مشخص می‌شود

منابع رسمی تایید نکرده‌اند

تاریخ انتشار Dying Light 2

طبق اطلاعاتی که از یک برنامه‌ی تبلیغاتی مشترک میان شرکت ایسوس و ناشر Dying Light 2 منتشر شده، احتمال دارد تاریخ عرضه‌ی این بازی در هفته‌ی پیش‌رو مشخص شود.

قسمت دوم بازی Dying Light قرار بود بهار امسال منتشر شود اما به دلیل چشم‌اندازی که توسعه‌دهندگان بازی برای آن در نظر گرفته‌اند، این تاریخ عقب افتاد و به زمان نامشخصی موکول شد. بازی Dying Light 2 توسط استودیوی تکلند (Techland) ساخته شده و همین شرکت لهستانی وظیفه‌ی انتشار آن را برعهده دارد. داستان این نسخه ۱۵ سال پس از اتفاقات قسمت اول جریان دارد. شخصیت اصلی بازی، ایدن کلدوال نام داشته و از مهارت بالایی در ورزش پارکور برخوردار است. ایدن می‌تواند با استفاده از حرکات مختلف از جمله آویزان شدن از لبه‌ها، دویدن روی دیوارها، پرش‌های بلند و سُر خوردن روی زمین از موانع عبور کند و به گشت و گذار در محیط بازی بپردازد.

اخیرا شایعه‌ای مطرح شده که از اعلام تاریخ عرضه‌ی بازی Dying Light 2 در هفته‌ی آینده اشاره دارد. از آن‌جایی که هنوز این بازی صفحه‌ای در استیم و پلتفرم‌های دیگر ندارد و تاریخ انتشار آن هم مشخص نیست، علاقه‌مندان نمی‌توانند آن را پیش‌خرید کنند. با توجه به جزئیاتی که از برنامه‌ی تبلیغاتی مشترک میان ایسوس و ناشر بازی منتشر شده، حدس و گمان‌هایی پیرامون مشخص شدن تاریخ عرضه‌ی دومین قسمت Dying Light به‌گوش می‌رسد تا طرفداران بتوانند آن را پیش‌خرید کنند.

لازم به ذکر است که این خبر هنوز از سوی توسعه‌دهندگان و منابع رسمی تایید نشده، اما با توجه به پخش تریلر هر ساله‌ی استودیوی تکلند از این بازی در رویداد‌های E3 2018 و E3 2019، احتمال دارد به‌زودی این شرکت بازی‌سازی در مورد تاریخ عرضه‌ی عنوان مورد انتظار خود صحبت کند یا حداقل تریلر جدیدی را از این بازی دلهره‌آور منتشر کند.

بازی Dying Light 2 به‌زودی قرار است برای پلتفرم پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. همچنین، این عنوان زامبی محور برای کنسول‌های نسل آینده، یعنی پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس، هم منتشر می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا