#مهسا_امینی

اخبار جدید Dying Light 2 چه زمانی اعلام می‌شوند؟

سکوتی که سرانجامش فرا رسیده است

اخبار جدید Dying Light 2

اینطور که به نظر می‌رسد، استودیوی لهستانی تک‌لند قصد دارد در آینده‌ای نزدیک اخبار جدید Dying Light 2 را منتشر کند.

تک‌لند که به واسطه‌ی کال آو خوارز در میان علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شد، در سال ۲۰۱۵ میلادی آی‌پی جدید خود را با همکاری بخش سرگرمی‌های تعاملی برادران وارنر عرضه کرد؛ آی‌پی‌ای که Dying Light نام دارد. این بازی زامبی‌محور به واسطه‌ی سیستم مبارزات، جلوه‌های بصری، چرخه‌ی روز شب و بخش چندنفره‌ی کم‌نقصش مورد توجه قرار گرفت و به فروش بالایی دست یافت. مطابق انتظار، نسخه‌ی دوم در دست ساخت قرار گرفت.

سازندگان قصد داشتند Dying Light 2 را اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار دهند اما روند توسعه مطابق انتظار پیش نرفت و به اجبار، این بازی اکشن و نقش‌آفرینی را تا اطلاع ثانوی تاخیر زدند. در پی این اتفاق، تک‌لند پیرامون محصول در دست ساخت خود سکوت اختیار کرد تا خبری از تریلر، ویدیوی گیم‌پلی یا حتی اطلاعات پیرامون بخش‌های مختلف بازی نباشد. در این مدت، سازندگان تنها یکبار شایعات را انکار و تاکید کردند روند توسعه مطابق برنامه‌ریزی‌ها پیش می‌رود.

چندی پیش یکی از کاربران Reddit تصویری را به اشتراک گذاشت که ظاهرا از سرور دیسکورد دایینگ لایت تهیه شده است. اگرچه نام نویسنده مشخص نیست اما فرد مزبور در پیامی نسبتا کوتاه وعده داد اخبار جدید Dying Light 2 در سال جدید میلادی از راه می‌رسند. در ادامه می‌توانید متن را به صورت کامل مطالعه کنید:

از طرف تیم دایینگ لایت فرا رسیدن کریسمس را تبدیل می‌گویم. طی چند وقت اخیر بی‌صبرانه منتظر بودیم…بهتر است بگویم لحظه‌شماری می‌کردیم تا درباره‌ی روند توسعه صحبت کنیم. در سال جدید اخبار تازه‌ای را از Dying Light 2 منتشر خواهیم کرد.

داستان Dying Light 2 در حدود ۱۵ سال پس از اتفاقات قسمت اول رخ می‌دهد. جهان وارد دوره‌ی تاریکی شده و خبری از فرهنگ، اقتصاد، آموزش و دیگر مواردی که جامعه‌ی بشری را تعریف می‌کنند نیست. شخصیت اصلی ایدن کلدوال نام داشته و از مهارت بالایی در پارکور برخوردار است. او می‌تواند با استفاده از حرکات مختلفی از جمله آویزان شدن از لبه‌ها، دویدن روی دیوارها، پرش‌های بلند و سُر خوردن روی زمین از موانع عبور کرده و به گشت و گذار در محیط وسیع بازی بپردازد.

سیستم مبارزه‌ی بر پایه‌ی مبارزات تن به تن طراحی شده است اما امکان استفاده از سلاح‌های مختلف مانند تیر و کمان، شاتگان و نیزه وجود دارد. کاربر همچنین می‌تواند سلاح‌های خود را با استفاده از منابع و بلوپرینت‌هایی که در اختیار دارد، آپگرید کند. در ضمن، ایدن کلدوال به واسطه‌ی سرایت ویروس و عفونتی که درون بدنش به وجود آمده، به قدرت‌های فراانسانی دست یافت. حال این قدرت‌ها دقیقا چه کاربردی دارند فعلا مشخص نیست.

در انتها، لازم به ذکر است Dying Light 2 برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا