وقتی سازنده Dying Light 2 از کاربران خواهش می‌کند که تا زمان عرضه رسمی آن را بازی نکنند!

تا عرضه اولین آپدیت صبر کنید

سازنده Dying Light 2

پس از عرضه نسخه فیزیکی بازی، حال استودیو سازنده بازی Dying Light 2 رسما اعلام کرده است تا بهتر است فعلا بازیکنان از تجربه این عنوان صرف نظر کنند! حداقل تا زمانی نسخه رسمی در روز جمعه همین هفته لانچ می‌شود.

بازی Dying Light در سال ۲۰۱۵ یکی از موفق‌ترین‌هایی بود که بازیکنان را در یک امسفر جذاب و متفاوت از دنیای پر از زامبی قرار می‌داد. طوری که اینبار به جای حمله کردن به سر و کله زامبی‌ها و نابود کردن همه با سلاح مختلف و همچنین جادو و Ray Gun، بالاخره بازیکنان مجبور می‌شدند تا کمی هم از دست این مرده‌های متحرک فرا کنند!

با این وجود چند سال بعد شاهد معرفی بازی Dying Light 2: Stay Human بودیم؛ عنوانی که عملا می‌تواند این سبک جذاب را ارتقا داده و راه درست را ادامه دهد. به هر حال بسیاری از آثار دنباله هستند که عملا خراب می‌کنند و هرگز به پای عنوان اول نمی‌رسند. با این حال، نکته قابل توجه اینجاست که در تریلرهای گیم پلی بازی Dying Light 2 ما صحنه‌های برتر و خوبی را مشاهده کرده‌ایم که باعث می‌شوند تا به آن خیلی هم امیدوار باشیم!

ترکیبی از پارکور و محیط پر از زامبی؟ حتما! این ایده را به خوبی تیم سازنده در بازی Dying Light 2 به نمایش گذاشته‌اند. اما ظاهرا آن‌‌ها نمی‌خواهند خیلی هم زود بازیکنان به این عنوان جدید دسترسی داشته باشند!

در حقیقت تاریخ انتشار بازی برای تاریخ جمعه ۱۵ بهمن (۴ فوریه) در نظر گرفته شده، اما ظاهرا بازیکنان توانسته‌اند کمی زودتر به نسخه‌های فیزیکی آن دسترسی پیدا کرده و گیم پلی آن را هم در شبکه‌های مجازی به اشتراک بگذارند! کاری که چندان به مزاج استودیو سازنده بازی Dying Light 2 وش نیامده و برنامه‌های آن‌ها را بهم زده است!

بازمانده‌‌های عزیز! ما متوجه شدیم که برخی از شما به نسخه‌های فیزیکی بازی Dying Light 2 پیش از عرضه رسمی دسترسی پیدا کرده‌اید! ما می‌دانیم که شما دوست دارید تا هر چه سریع‌تر خود را به شهر برسانید و از این بابت هم خیلی خوشحال هستیم. اما بهتر است تا تجربه بازی را پس از انتشار رسمی شروع کنید. ما در هفته آخر روی برخی مشکلات بازی کار کرده‌ایم و تغییرات مربوطه همه در آپدیت روز اول در تاریخ ۱۵ بهمن (۴ فوریه) در دسترس شما قرار خواهد گرفت. در واقع Dying Light 2 باید به این شکل بازی شود و راه درستش همین خواهد بود.

چنان که پیداست سازندگان با انتشار زود هنگام نسخه‌های فیزیکی بازی در حال حاضر به مشکل خورده‌اند. دلیل هم این است که آن‌ها قصد داشتند تا برای بازی در روز اول یک آپدیت جداگانه عرضه کنند تا خیلی سریع برخی باگ و مشکلات آن برطرف شود. این در حالی است که اکثر افرادی که نسخه کنونی Dying Light 2 را تجربه کرده‌اند،‌ نظرات مثبتی را درباره آن داشته و از آن تعریف کرده‌اند!

بازی Dying Light 2: Stay Human برای عرضه در کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی در نظر گرفته شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا