تصویری از نسخه‌ی کالکتر Dying Light 2 لو رفت!

سرکاری یا واقعی؟

Dying Light 2

تصویری از نسخه‌ی Collector’s Edition بازی مورد انتظار Dying Light 2 از طریق یک خرده فروشی اروپاییی لو رفت! با سرگرمی و ادامه‌ی این خبر همراه باشید.

به نظر می‌رسد که نسخه‌ی کالکتر بازی Dying Light 2 توسط یک خرده فروش ارودایی لو رفته است و حالا گمانه‌هایی زده می‌شود که مدت زیادی به عرضه‌ی این بازی نمانده است.

Techland که توسعه دهنده‌ی بازی Dying Light 2 محسوب می‌شود، به تازگی وعده داده که قرار است اخبار بسیار خوبی را به زودی از این بازی منتشر کند. حالا طی تصویر و نسخه‌ی کالکتری که توسط یک خرده فروش در کشور جمهوری چک لیست شده، قبل از شروع کمپین بازاریابی این بازی، اطلاعات جدیدی دریافت کرده‌ایم.

نسخه‌ی کالکتر بازی Dying Light 2، شامل یک استیل‌بوک، یک آرت‌بوک، چند استیکر و یک مجسمه است که پروتاگونیست یا همان شخصیت اصلی داستان بازی را هنگام پریدن از یک تیر چراغ برق روی یک زامبی نشان می‌دهد.

 

Techland به طور رسمی هنوز این Collector’s Edition را تایید نکرده است. البته اگر به خوبی به محتویات این کالکتر نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که به احتمال زیاد سرکاری نیست و نسخه‌ی کالکتر اصلی بازی خواهد بود.

البته اظهارات جدید Techland و استفاده از عبارت «اخبار بسیار خوب» دال بر صحت این کالکتر است و از همه بهتر، احتمالا به زودی قرار است تاریخ عرضه‌ی این بازی نیز مشخص گردد.

بازی Dying Light 2 قرار بود در بهار سال ۲۰۲۰ عرضه شود اما پارسال در همین روز‌ها بود که Techland خبر از تاخیر در زمان عرضه‌ی این بازی داد.

Dying Light 2 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پی‌سی، اکس‌باکس وان در حال توسعه است اما احتمالا نیز نسخه‌های نسل بعدی برای پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس/اس نیز تایید شوند. آیا شما هم نسخه‌ی اول این بازی را تجربه کرده‌اید و حالا منتظر نسخه‌ی دوم هستید؟ خوشحال می‌شویم که از تجربیات خود در این بازی و دلیل اصلی اینکه چرا نسخه‌ی اول را دوست داشتید را برای ما و کاربران دیگر در قسمت کامنت‌ها بنویسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا