دواین جانسون اولین تصویر رسمی شخصیت اصلی فیلم Black Adam را به‌اشتراک گذاشت

قدرت سیاه ضدقهرمانان DC در راه است!

طرح اولیه شخصیت Black Adam

دنیای DC سال‌هاست طرفداران خود را منتظر حضور دوباره شخصیت Black Adam نگه داشته و بالاخره این انتظار امروز به پایان رسیده و بازیگر این شخصیت اولین عکس رسمی از او را منتشر کرد.

دواین جانسون (Dwayne Johnson) عکسی تازه با لباس شخصیت Black Adam را به‌اشتراک گذاشت. جانسون تابدین لحظه بیش از یک دهه درگیر توسعه فیلم Black Adam بوده و متاسفانه این فیلم چندین و چند مرتبه با تاخیر مواجه شده و اکران آن عقب افتاده است. سال ۲۰۱۴ بود که استودیو توسعه‌دهنده این فیلم، دواین جانسون را به‌عنوان شخصیت اصلی یعنی شخصیت Black Adam معرفی کرده و قرار بود طی برنامه‌ ریزی‌ها، در فیلم Shazam 2019 حضور یابد، ولی تصمیمات سازندگان تغییر یافته و تصمیم گرفتند هر شخصیت فیلمی مخصوص به‌خودش را داشته باشد.

سال گذشته و طی ماه ژوئن، اولین تصاویر مربوط به این ضدقهرمان در فیلم جدید به‌صورت طرح‌های مفهومی و قطعات انیمیشنی کوتاه منتشر شدند. پس از آن نیز چندین شخصیت اصلی فیلم مانند Hawkman با بازیگری الدیس هاج (Aldis Hodge)، شخصیت Dr. Fate با بازیگری پیرس برازنن (Pierce Brosnan) و شخصیت Atom Smasher با بازیگری نواح سنتینئو (Noah Centineo) مشخص شده و روند فیلم برداری آن ماه گذشته، پس از تاخیری طولانی به‌دلیل همه گیری ویروس کووید ۱۹ از سر گرفته شد. جانسون طی ماه گذشته عکس‌های زیادی از فضای کاری خود به‌اشتراک گذاشته، ولی این عکس اولین عکس رسمی از فیلم جدید Black Adam است.

دواین جانسون این عکس را در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به‌اشتراک گذاشته و البته که این عکس شمایل نهایی شخصیت Black Adam را نمایش نداده و لباس اصلی او با شنلی سیاه پوشیده شده است. جانسون در ادامه نیز توضیحاتی کوتاه درباره شخصیت و ریشه‌های Black Adam نوشته و اشاره دارد که دنیای DC را دست‌خوش تغییر خواهد کرد.

اولین عکس رسمی از Black Adam
اولین عکس رسمی از Black Adam

دواین جانسون درکنار انتشار عکس و اطلاعاتی درباره شخصیت Black Adam، اطلاعاتی درباره رویه فیلم‌برداری و مراحل توسعه نیز به‌اشتراک گذاشته و آن را با کلمه «عالی» توصیف کرده است و بدون شک شنیدن چنین کلمه‌ای پس از چندین بار تاخیر بسیار خوشایند و امیدوار کننده است. حال پس از عرضه واکسن ویروس کووید-۱۹ در اکثر نقاط دنیا، مراحل توسعه فیلم‌ها به‌‌‌صورت عادی از سر گرفته و به گمان بسیاری ما شاهد اکران فیلم Black Adam در ژوئن سال ۲۰۲۲، یعنی در حدود یک سال دیگر خواهیم بود. همچنین با توجه به پیش‌روی بسیار خوب مراحل توسعه، ما انتظار داریم عکس‌ها و ویدیوهای بیشتری از این شخصیت و فیلم جدید مربوط به او در DC FanDome سال ۲۰۲۱ منتشر شود.

شاید اولین عکس منتشر شده از Black Adam سال ۲۰۲۲ شمایل کامل او را مشخص نکند، ولی رسمی بوده و بسیار امیدبخش است. گرچه اکثریت لباس اصلی دواین جانسون در زیر شنل بوده، چکمه‌های او تشابهی بسیار زیاد با طرح‌های مفهومی منتشر شده داشته و به‌نظر لباس او تفاوت چندانی با طرح‌های منتشر شده نداشته باشد. جانسون همچنین طی روزهای گذشته نگاه‌هایی به این شخصیت داشته که از جمله آن‌ها می‌توان به علامت طلایی روی سینه او در یکی ازپست‌های قبلی صفحه او اشاره داشت. طبق گفته رسانه‌ها، آن‌ها منتظر انتشار لباس کامل Black Adam در آینده‌ای بسیار نزدیک هستند.

شاید نام Black Adam درمیان قهرمانان و البته ضدقهرمانان دنیای DC کمتر شنیده شده باشد، ولی این شخصیت حال بیش از نیم قرن در دنیای DC سن داشته و می‌توان او را ضدقهرمانی کامل دانست. بااین حال نمی‌دانیم باید چه انتظاراتی از او، دواین جانسون و البته دنیای DC داشته باشیم، ولی باید به‌زودی منتظر اطلاعات جدید باشیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا