تصاویر جدید کنترلر PS5 و نماد حک شده‌ی برند پلی‌استیشن روی آن را از اینجا ببینید

مثلث، دایره، ضربدر، مربع

PS5

یک شرکت آرژانتینی معتبر به نام Evzen، عکس‌های منتشر شده‌ی کنترلر DualSense را تایید کرده است.

به تازگی تعدادی عکس از دوال‌سنس، کنترلر کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن 5، منتشر شده که نظر منتقدین و گیمرها را به خود جلب کرده است. Evzen تایید کرده که این عکس‌ها متعلق به دوال‌سنس بوده کاربران باید انتظار ظاهری جذاب را از این کنترلر داشته باشند.

PS5

همان‌طور که می‌دانید نماد همیشگی پلی‌استیشن که با مثلث، دایره، ضربدر و مربع آن را می‌شناسیم، به صورت غافلگیرکننده‌ای در طراحی DualSense به کار رفته است. طبق عکس‌های منتشر شده و نمای نزدیکی که از کنترلر گرفته شده، این اشکال به طور ظریف در سراسر دوال‌سنس نقش بسته‌اند. البته، این عکس‌ها به صورت رسمی از سوی سونی منتشر نشده و این شرکت درستی آن‌ها را تایید نکرده است. با این وجود به لطف اعتبار شرکت آرژانتینی Evzen، می‌توانیم به این تصاویر اعتماد کنیم و منتظر این ظاهر جذاب دوال‌سنس باشیم.

با توجه به اطلاعاتی که تا کنون درمورد کنترلر پلی‌استیشن 5 منتشر شده، حسگر‌های لمسی یکی از ویژگی‌های قابل توجهی به حساب می‌آید که DualSense همراه خود خواهد داشت. همچنین، تطابق تریگرهای DualSense به توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدیویی امکان سازگاری ماشه‌ها با اتفاقات و خصوصیات داخل بازی را می‌دهد که می‌تواند تجربه‌ی بهتری را به کاربر منتقل کند. از طرفی دیگر، قابلیت بازخورد لمسی کنترلر پلی‌استیشن 5 قرار است باعث انتقال حس‌های مختلف به بازیکن شود و به لذت بازی کردن گیمرها اضافه کند.

لازم به ذکر است که در نمایش PS5 Showcase، سونی اعلام کرد پلی‌استیشن 5 با قیمت ۴۹۹ دلار و نسخه‌ی دیجیتالی آن با قیمت ۳۹۹ دلار از تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) در آمریکای شمالی، استرالیا و شرق آسیا و در ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) در سایر نقاط جهان در دسترس قرار خواهد گرفت. لیست جزئیات داخل جعبه‌ی پلی‌استیشن 5 را از اینجا می‌توانید ببینید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا